KimNereli.net

Erdi Doğan

Erdi Doğan Kimdir?

Erdi Doğan
Gerçek adı: Erdi Doğan
Doğum Tarihi: 1989 (31 yaşında)
Medeni Hali: Bekar
Meslek: Fotoğrafçı

Erdi Doğan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Erdi Doğan moda fotoğrafçısı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüze kadar bir çok büyük markanın katalog, reklam, moda. vb. fotoğraf çekimlerinde çalışmalar gerçekleştirmiştir. Peki kaç yaşında?

1989 yılında dünyaya gelmiştir. Ancak henüz aslen nereli? doğum yeri, boyu, kilosu ve eğitimi gibi merak edilen diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Uzun seneler Emre Ünal’ın asistanlığını üstlenmiş daha sonra profesyonel fotoğrafçılık kariyerine adım atmıştır. Çok sayıda marka ve dergi için çekimler yapan başarılı ismin çalışmalar yaptığı bazı markalar, Twist, Elle Turkey, Marie Claire Turkey, Colins, Boyner, Based İstanbul, Lc Waikiki, Benetton, H.M, XOXO The Mag.

Sevgilisi kim?

2017 yılında uzun süre birliktelik yaşadığı ünlü manken, model Didem Soydan ile ayrılmıştır. Ayrıca yine oyunculuk dünyasının yakından tanıdığı İrem Sak ile de sevgili oldukları bilinmektedir. 2020 yılında ise ünlü sunucu Asena Atalay ile sevgili oldukları yönünde haberler ile magazin gündeminde yer almıştır. Erdi Doğan’ın sosyal medya hesabından Asena Atalay ile bir kare paylaştığı, Asena Atalay’ın ise Instagram hesabının hikaye bölümünde Doğan’ı etiketlediği belirtilmiştir.

Erdi Doğan hakkında kısaca bilgiler;

Moda fotoğrafları çeken ünlü ismin çocukluk yıllarından hatırladığı ve en sevdiği objelerin tencere ve kaşık olduğu bir röportaj’a verdiği cevaptır. Genellikle casual kıyafetler giymeyi tercih etmektedir. Kıyafetlere çok fazla para harcamadığını ama yine dönem dönemde olsa pahalı ürünlerde aldığını dile getirmiştir.

Her markadan sevdiği parçaların bulunduğunu, marka takıntısı olmadığını sözlerine ekleyen başarılı isim bir çok şeyden ilham aldığını ve her şeyden beslendiğini sözlerine eklemiştir. Son olarak tam bir motosiklet tutkunu olduğunu da belirtebiliriz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Erdi Doğan
Gerçek adı: Erdi Doğan
Doğum Tarihi: 1989 (31 yaşında)
Medeni Hali: Bekar
Meslek: Fotoğrafçı
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

499.640 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

495.208 kez okundu

3.

Beren Saat

424.720 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

399.708 kez okundu

5.

Tarık Akan

311.015 kez okundu

6.

Tarkan

259.771 kez okundu

7.

Volkan Demirel

240.573 kez okundu

8.

Emre Mor

215.822 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

215.212 kez okundu

10.

Ersay Üner

212.089 kez okundu