Erdi Doğan

Erdi Doğan moda fotoğrafçısı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüze kadar bir çok büyük markanın katalog, reklam, moda. vb. fotoğraf çekimlerinde çalışmalar gerçekleştirmiştir. Peki kaç yaşında?

1989 yılında dünyaya gelmiştir. Ancak henüz aslen nereli? doğum yeri, boyu, kilosu ve eğitimi gibi merak edilen diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Uzun seneler Emre Ünal’ın asistanlığını üstlenmiş daha sonra profesyonel fotoğrafçılık kariyerine adım atmıştır. Çok sayıda marka ve dergi için çekimler yapan başarılı ismin çalışmalar yaptığı bazı markalar, Twist, Elle Turkey, Marie Claire Turkey, Colins, Boyner, Based İstanbul, Lc Waikiki, Benetton, H.M, XOXO The Mag.

Sevgilisi kim?

2017 yılında uzun süre birliktelik yaşadığı ünlü manken, model Didem Soydan ile ayrılmıştır. Ayrıca yine oyunculuk dünyasının yakından tanıdığı İrem Sak ile de sevgili oldukları bilinmektedir. 2020 yılında ise ünlü sunucu Asena Atalay ile sevgili oldukları yönünde haberler ile magazin gündeminde yer almıştır. Erdi Doğan’ın sosyal medya hesabından Asena Atalay ile bir kare paylaştığı, Asena Atalay’ın ise Instagram hesabının hikaye bölümünde Doğan’ı etiketlediği belirtilmiştir.

Erdi Doğan hakkında kısaca bilgiler;

Moda fotoğrafları çeken ünlü ismin çocukluk yıllarından hatırladığı ve en sevdiği objelerin tencere ve kaşık olduğu bir röportaj’a verdiği cevaptır. Genellikle casual kıyafetler giymeyi tercih etmektedir. Kıyafetlere çok fazla para harcamadığını ama yine dönem dönemde olsa pahalı ürünlerde aldığını dile getirmiştir.

Her markadan sevdiği parçaların bulunduğunu, marka takıntısı olmadığını sözlerine ekleyen başarılı isim bir çok şeyden ilham aldığını ve her şeyden beslendiğini sözlerine eklemiştir. Son olarak tam bir motosiklet tutkunu olduğunu da belirtebiliriz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz