Erdem Şanlı

Erdem Şanlı hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? nerede doğdu? eğitimi, hangi dizilerde rol aldı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Erdem Şanlı, Ünal Silver ve Barış Yıldız’dan oyunculuk eğitimleri almıştır. Buket Kahraman Ajans’a bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. İlk dizi oyunculuk deneyimini almıştır. Genç oyuncu Erdem Şanlı Buket Kahraman Ajansın oyuncusudur.İlk oyunculuk deneyimi 2018 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak gibi usta oyuncuların rol aldığı Vatanım Sensin isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

Daha sonra Avlu dizisinde Oğuz Okan’ın gençliğini canlandırmıştır. En son ise Atv ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide Burak Sergen’in küçük oğlu olan Dinçer karakterini canlandırmıştır.

Rol aldığı dizilerin yanı sıra düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile de ekran severlerin büyük beğenisini kazanmaktadır. Boyu 1.80 cm, kilosu ise 74’tür.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz