Erdem Ekşioğlu

0

Erdem Ekşioğlu 2019 Survivor yarışmasına adını yazdıran isimlerden olmuştur. Peki kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılının Ocak ayında dünyaya gelen Erdem Ekşioğlu Kova burcudur. Boyu 1.83 cm, kilosu ise 76’dır.

İstanbul Ticaret Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olan Ekşioğlu üniversite öncesinde bir süre oyunculuk eğitimi almıştır. Mezuniyetin ardından denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunmakta olan KPMG Şirketi’nin denetim bölümünde 1.5 sene kadar çalışmıştır.

Baba tarafından aslen Rize’li olan Erdem Ekşioğlu ayrıca televizyon ekranlarında, Sprite markasının reklamlarında yer almış ve Ufuk karakterini canlandırmıştır. Bunların yanı sıra Coca Cola reklamı, Head & Shoulders Şampuan reklamlarında da boy göstermiştir. Ayrıca TRT Belgesel kanalında yayınlanmış olan Dünya Tarihinin Dönüm Noktaları isimli belgeselde James Earl Ray karakterini canlandırmıştır. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır, geçmiş yıllarda Fenerbahçe alt yapısında futbol oynamış, ayrıca oyunculuk ve boks sporu ilede ilgilenmektedir.


İlginizi Çekebilir :   Bilal Ekşi

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz