Erbay Karakaya

Erbay Karakaya hakkında tüm detaylar! Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Erbay Karakaya Kimdir?

Erbay Karakaya Fitness eğitmeni ve vücut geliştirme. İlkokul ve ortaokul eğitimini İstanbul’da almakla birlikte Lise eğitimini de Bakırköy Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.

Erbay Karakaya Nereli?

Erbay Karakaya aslen Malatya’lıdır.

1995 yılında dünyaya gelmiştir. Spora küçük yaşlardan beri ilgisi olan Karakaya, eğitimine de fitness yönünde devam etmiştir. Fitness her ne kadar sadece vücut geliştirme olarak bilinse de sadece bununla sınırlı değildir. Formda kalmak isteyen kişiler, düzgün bir fiziğe kavuşmayı arzulayanlar tarafından da tercih edilmektedir.

Eğer doğru bir şekilde yapılırsa kasların sıkılaşmasını ve güçlenmesini sağlar. Bu bakımdan artıları oldukça fazladır. Bununla birlikte Karakaya sadece bunlarla sınırlı olmadığını, ruhsal gelişime de yardımcı olduğunu düşünmektedir.

Sporun ruhsal gelişime etkileri yönünde çok sayıda akademik çalışma yer almaktadır. Bunların yanı sıra spor aktivitelerinin insanların psikolojilerini olumlu etkilediği bilinmektedir.

Erbay Karakaya Eğitim de Vermektedir. Sadece Fitness ile ilgilenmemektedir. Vücut geliştirme konusuna oldukça önem veren Karakaya, bunu bir meslek olarak kabul etmiştir. Bu bakımdan günümüze kadar çok sayıda kişiye sporu sevdirmeyi başarmıştır.

Bu bakımdan kişilere özel dersler de vermektedir. Bunlara verilen ilgi de oldukça fazladır. Kendisi de bir fitness eğitmeni olup profesyonel çalışmalarını devam ettirmektedir. 8 seneden beri vücut geliştirme üzerine, çok sayıda kişiye destek olmuştur.

Erbay Karakaya Boyu, Kaç Yaşında?

Erbay Karakaya 27 yaşında ve 1.72 boyundadır. Kilosu ise 78.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @fitness_eray ‘dır. Ciddi bir takipçi sayısına sahip olan başarılı sporcunun instagram hesabında 1.1milyon civarında takipçisi bulunuyor.

Facebook hesabı ise @erbay.karakaya

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz