Eray Hacıosmanoğlu

Eray Hacıosmanoğlu katıldığı televizyon programları ve kitapları ile dikkat çekmiştir. Hakkında merak edilenler, kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Eray Hacıosmanoglu Kimdir?

Eray Hacıosmanoglu araştırmacı, yazar, Aile Danışmanı – Toplum Bilimci Araştırmacı Yazar T. C. Psikosanat Psikolojik Danışmanlık Merkezi kurucusu.

Beykent Üniversitesi Grafik Tasarımı, ardından Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslar Arası bölümünü bitirmek üzereyken bırakıp Atatürk Üniversitesi Sosyoloji Lisans eğitimine devam etmiştir.

Türkiye’nin en önemli reklam ajanslarında Sanat Yönetmenliği yaparak marka oluşturma, iletişim dili ve tasarım ve uygulama süreçlerinde ustalaşmış bir isimdir.

Bir Medya kuruluşunda Genel Kültür Dergisi başta olmak üzere bir çok kurumun başında 6 sene sanat yönetmenliği yaparak, Yayınevi, Genel Kültür Radyosu gibi tüm kültürel alanlarda çalışmalar, içerikler, dergiler ve kitaplar hazırlamıştır.

Kültürel birikiminin en önemli adımını bu çalışma yılları oluşturmuştur. Aynı zamanda uzun yıllar kendi ajansında Yönetmenlik yaparak klipler, reklam ve tanıtım filmleri çekmiştir.

Psikosanat markası adında T.C. Özel Psikosanat Aile ve Psikolojik Danışma Merkezinin kurucusu ve yöneticisidir. Hastalıkların Duygusal Sebepleri ve Geçmişin Travmalarından Kurtulmak adında iki kitabın da yazarıdır. Aynı zamanda Aile Dizimi Uzmanıdır.

Mindfulness Akademi Hocalarından uzun süreli Eğitmenlik eğitimi alarak Mindfulness Eğitmeni olmuştur. Başkent Üniversitesi Aknet Akademi’den Evlilik ve Çift Danışmanlığı eğitimi ile birlikte Yaşam Koçu eğitimi almıştır.

Dünyaca ünlü Svagito Liebermeister adında Alman terapistten Aile Dizimi eğitimi almaktadır. Svagito, Terapi ile meditasyonu birleştirmiş, Aile Diziminin mucidi Bert Hellinger’in ritüelinden feyz alarak geliştirdiği yöntemlerin bugün en başarılı uygulayıcısı olarak anılmaktadır. Bununla birlikte Doktor ve Aile Dizimi Terapisti Dr. Ayçe Tamer’den 3 yıl boyunca uygulamalı Aile Dizimi eğitimi almış ve halen birlikte açılım yapmaya devam etmektedir.

Günümüz itibariyle, psikoloji alanıyla ilgili yeni kitaplar yazmakta, uzmanları ile araştırmalar yapmakta, seminerler, atölyeler ve eğitimler düzenleyerek çalışmalarına devam etmektedir.
Eray Haciosmanoglu4 jpg
Kitapları:

MAHFUZ: Bir Uyanış Çağrısı
ÖZE DÖNÜŞ: Geçmişin Travmalarından Kurtulmak
ŞİFA: Hastalıkların Duygusal Sebepleri

Eğitimleri

Atatürk Ünv. Toplum Bilimi / Sosyoloji
Aydın Üniversitesi Aile Danışmanlığı Eğt.
Psikanalitik Psikodinamik Psikoterapi Eğt.
Aile Dizimi Uygulayıcısı Uzmanlık Eğitimi / Psikanalist Swagito R. Liebermeister & Dr. Ayçe Tamer
Mindfulness Akademi Eğitmenlik eğitimi
Beykent Ünv. Grafik ve İletişim Tasarım
Başkent Ünv. Evlilik Aile ve Çift Danışmanlığı / Aknet Akademi

Eray Hacıosmanoğlu Evlimi? Eşi Kim?

Eray Hacıosmanoğlu Zeynep Dizmen Hacıosmanoğlu ile evlidir. Eşi Zeynep Hanım, Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi lisans eğitimi ile birlikte Trakya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi mezunudur.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz