Enes Ege Aygün

Enes Ege Aygün hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? kaç yaşında? ne iş yapıyor? iş hayatı. Kısaca merak edilenler, hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılında dünyaya gelen Enes Ege Aygün baba tarafından aslen Kastamonu’ludur ve Kastamonu’da doğmuştur. Ünlü iş adamı Cengiz Aygün’ün manevi oğlu olduğu açıklanan Enes Ege Aygün’ün babası ise yine iş dünyasının başarılı isimlerinden birisidir ve ayakkabı üretimi işi ile ilgilendiği belirtilmektedir. Ne iş yaptığı ise merak konusu olan Aygün’ün tekstil işi ile ilgilendiği belirtiliyor.

Enes Ege Aygün Kastamonuspor;

GMG Kastamonuspor’un bilindiği üzere Onursal Başkanı Cengiz Aygün’dür. 2020 yılının Ocak ayında seçime tek aday olarak giren E. Ege Aygün, henüz 21 yaşında iken dünyanın en genç spor kulübü başkanı olarak kayıtlara geçen isim olmuştur. Daha öncesinde ise Kastamonuspor’da Futbol Şubesi Sorumlusu olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Vermiş olduğu bir röportaj’da hedefinin takımı şampiyon yaparak, en genç şampiyon başkan olarak anılmak olduğunu dile getirmiştir. Daha önce bu ünvan, İngiltere’de Worthing FC takımının başkanlığını üstlenen George Dorwell olmuştu.

Gerçek adı ve soyadı’nın Enes Ege Çavdar olduğu belirtilen başarılı ismin, kamuoyunda ise Aygün soyadı ile tanındığı bilinmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz