Emre Gönlüşen

0

Emre Gönlüşen hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, çalışmaları, sunuculuk, spikerlik kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1978 yılının Ekim ayında dünyaya gelen Emre Gönlüşen aslen Adana’lıdır ve Adana doğumludur. Doğup büyüdüğü memleketinde, Adana Şehir Tiyatrosu Konservatuvarı’nda 2 sene diksiyon eğitimi almıştır. O yıllarda sıkı bir taraftarı olduğu Adanaspor maçlarını seslendirmek ümidi ile bölgesel yayıncı kuruluşun kapısını çalan Gönlüşen, maksadına ulaşmıştır. Aldığı olumlu cevabın ardından, her gün seslendirme için kanalın yolunu tutmuş ve televizyon dünyasına giriş yapmıştır.

Kısa süre sonra kanalın tam zamanlı çalışanı olmuş, kurgu, montaj, haber spikerliği ve müzik-komedi gibi çeşitli programları üstlenmiştir. İlerleyen süreçte ise işine profesyonel olarak devam etmiştir. O dönem İtalya Ligi’ni yayınlayan TV 8’e deneyimlerinden bahsedip mail göndermiş, Tv8 yönetiminin dikkatini çekmiş ve kanaldan davet almıştır. Akabinde anlattığı Milan – İnter maçı ile Tv8 macerası başlamıştır.

İlerleyen süreçte D Spor, Telesport, NTV Spor ve Bein Sports ile kariyerini devam ettiren Emre Gönlüşen en son yayıncı kuruluşta Süper Lig karşılaşmalarını da anlatmıştır.

Emre Gönlüşen hastalığı, ölüm sebebi;

2019 yılında witter hesabı üzerinden hasta olduğunu ve kanser hastalığına yakalandığı haberini paylaşmıştır. 4 Şubat Dünya Kanser Günü hashtagini kullanan Gönlüşen, “Bugün #4SubatDünyaKanserGünü yaklaşık 3 ay önce hasta olduğumu öğrendim, tedavi sürecim iyi bir şekilde devam ediyor ve bir kez daha anladım ki şu dünyada sağlıktan önemli hiçbir şey yok. Kimseyi üzmeye, kırmaya değmez hayat esprilerle daha güzel hatta benimkilerle bile” mesajını paylaşmıştır. Mesajın ardından kendisine moral ve destek mesajları atan takipçilerine teşekkür etmiştir.

3 Ekim 2019 tarihinde ise; Son bir yılda hayatımın en zor zamanlarını geçirdim, ailem sevdiklerim de benimle birlikte zor günler yaşadı çok şükür hepsi geride kaldı dün sevgili doktorum bana iyileştiğimi söyledi çok mutluyum çok şey öğrendim hepsi için şükrediyorum. mesajını instagram hesabından takipçileri ile paylaşmıştır.

17 Aralık 2019 tarihinde Kanseri yenip şampiyonluğumu ilan ettim derken Var’dan döndü ama seri penaltılarla alacağım maçı. twittini twitter hesabından atmıştır. Acı haber ise 09 Ağustos 2020 tarihinde gelmiş, Gönlüşen 42 yaşında iken hayata gözlerini yummuştur.

Evli olan Emre Gönlüşen’in iki kızı vardır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz