KimNereli.net

Emre Durmuş

Emre Durmuş Kimdir?

Emre Durmuş
Gerçek adı: Emre Durmuş
Doğum Tarihi: 14/06/1993 (27 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar (Yağmur Arat ile)
Boy: 1.75
Kilo: 64
Burç: İkizler
Meslek: Blogger Gezgin Youtuber
Doğum yeri: Hatay İskenderun

Emre Durmuş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Emre Durmuş hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? evli mi? sevgilisi kim? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılının Haziran ayında dünyaya gelen Emre Durmuş aslen Hatay İskenderun’ludur. Boyu 1.75 cm, kilosu 64, burcu ise İkizler’dir. Uzun süredir bizimde takip ettiğimiz Türkiye’nin en önemli youtuber ve gezgin isimleri arasında yer almaktadır. Yaptığı işten büyük keyif alan, sevdiği ve hayalinde olan bir işi yapmanın da mutluluğunu yaşadığını sık sık dile getirmektedir.

Seneler önce tüm Türkiye’yi gezerek başladığı gezgin kimliğini artık dünyanın dört bir yanını gezerek devam ettirmektedir. Türkiye’yi baştan başa otostopla gezmiş ve ardından dünyayıda bu şekilde gezmeye karar vermiştir.

İlk zamanlar Yol Günlükleri isimli blog’u ile yazılar yazmış daha sonra bu maceralarını takipçileriyle video paylaşımları ile devam etmiştir.

Emre Durmuş eğitimi;

İskenderun Demir Çelik Lisesi’ni bitirmiştir. İstanbul’da Kemerburgaz Üniversitesi Elektrik-Elektronik bölümü öğrencisi iken 2015 yılında eğitim hayatını dondurmuş ve tüm dünyayı gezmeye ve sevdiği işi yapmaya karar vermiştir. Yine de eğitimine devam etmiş ve Altınbaş Üniversitesi’nden mezun olmuştur.


İş hayatı, çalışmaları;

Sinema Belgesel ve Yapımcılık isminde bir şirketi bulunmaktadır. Bu şirket bünyesinde günün birinde çok iyi belgeseller ve sinemalar çekmek istemekte, youtube dünyasının kendisi için basamak olduğunu belirtmiştir.

Tüm takipçilerine dünyayı gezmek için çok ciddi paralara ihtiyaç olmadığını aktaran Durmuş uzun seneler otostop çekerek seyahatler gerçekleştirmiştir. İlk dönem edindiği tecrübeleri kaleme dökmüş blog yazmış, ilerleyen süreçte ise youtube dünyasını giriş yapmıştır.

Neden yurt dışı yasağı cezası aldı?

2019 yılında İstanbul’da gerçekleşen Süper Kupa final karşılaşması olan Liverpool – Chelsea maçını kendisi gibi bir kaç youtuber ile birlikte Pepsi ve Ruffles’ın davetlisi olarak izlemeye gitmiştir. Ancak maçın 14. dakikasında youtuber Fester Abdü sahaya atlamış onunla birlikte beraberindeki diğer ünlü isimler gözaltına alınmıştır. Game Cantuğ ‘Unlost’ Özsoy, Furkan Yaman ve Ali Abdülselam Yılmaz diğer isimlerdir.

Olayın ardından tüm dünyayı gezerek kariyerini sürdüren Emre Durmuş’a yurt dışı yasağı konulmuştur. Eylül ayında ise yasağın kalktığı haberini takipçileri ile paylaşmış ve yasağın ardından ilk olarak yurt dışı seyahatini Norveç’te bir Viking köyüne gerçekleştirmiştir.

Sevgilisi kim?

Bir çok videosunu ise birlikte olduğu sevgilisi ile çekmekte dönem dönem gezilerinide birlikte devam ettirmektedir. Sevgilisi sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı kendisi gibi gezgin, YouTuber Yağmur Arat’tır. Zaman zaman birlikte aynı seyahatleri gerçekleştirselerde sık sık farklı ülkeleri de gezerek kariyerlerini sürdürmektedirler.


YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Emre Durmuş
Gerçek adı: Emre Durmuş
Doğum Tarihi: 14/06/1993 (27 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar (Yağmur Arat ile)
Boy: 1.75
Kilo: 64
Burç: İkizler
Meslek: Blogger Gezgin Youtuber
Doğum yeri: Hatay İskenderun
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

495.741 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

485.926 kez okundu

3.

Beren Saat

423.421 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

394.647 kez okundu

5.

Tarık Akan

310.428 kez okundu

6.

Tarkan

258.706 kez okundu

7.

Volkan Demirel

239.927 kez okundu

8.

Emre Mor

215.207 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

214.228 kez okundu

10.

Ersay Üner

211.481 kez okundu