Emma Ellingsen

0

Emma Ellingsen kimdir? kaç yaşında? boyu, kilosu ve daha bilinmeyen bir çok özelliği ile merak konusudur. Özellikle dünyanın en güzel trans bireyi olarak adlandırılan Ellingsen hakkında kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılında dünyaya gelen Emma Ellingsen Norveç doğumlu, burcu Başak’tır. Maalesef boyu ve kilosu ile ilgili bilgilere ulaşılamamıştır.

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile moda dünyasının dikkatini çekmiştir. Youtube üzerinden ise paylaşımları ile dünyanın en ünlü Youtuber isimleri arasında gösterilmektedir.

Günümüzde moda dünyasında çalışmalarını bir çok marka için model olarak sürdüren güzel isim yakaladığı şöhret sonucunda okulundan ayrılmıştır. Tüm dünyayı gezmekte seyahat ile ilgili blog yazılarına da devam etmektedir.

Emma Ellingsen dünyanın en güzel trans bireyi, ameliyat süreci ve ailesinin desteği;

Emma Ellingsen’i diğer tüm modellerden ayıran en büyük özelliği trans birey olmasıdır. Henüz 8-9’lu yaşlarda iken kendisinde farklılık hissetmeye başlamıştır. Bunu çok küçük yaşlarda fark eden Emma ailesine bu konu hakkında çekindiği için bir şey söyleyememiştir. İlerleyen dönemde ise cesaretini toplayarak mesaj yoluylada olsa ailesini bu konu hakkında bilgilendirmiştir. Daha sonra ailesinin desteği ile cinsiyet değişikliği için girişimlerde bulunmuştur. Henüz erkek ergenliğine geçiş dönemine gelmeden ameliyat olan Emma Ellingsen hormon almaya başlamış ardından genç kızlık evresine geçiş yapmıştır.

Günümüzde resimlerinden ve paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere hiç bir şekilde trans birey olduğu anlaşılmamaktadır. Güzelliği ile dünyanın ilgi odağı olmuş durumdadır.

2014 yılında blog yazmaya başlamış ardından ilk videolarını paylaşmaya başlamıştır. Okul döneminde iken kişisel hikaye ve deneyimlerini yazmıştır. Günümüzde hala yazan Emma, daha çok eğitici, seyahat ve kişisel bilgiler ilgili paylaşımlarını sürdürmektedir.

Hayatındaki tüm hızlı gidişatlara rağmen hiç bir şekilde sosyal hayatı ile gündem olmayan güzel isim tamamen işine odaklanmıştır. Sevgilisi, çalkantılı bir hayatı ve sansasyonel haberlerin ilk sayfa kızı gibi haberler ile gündem olmamaya dikkat etmektedir.

24 Haziran 2017 tarihinde resmi Youtube hesabı üzerinden I’M TRANSGENDER isimli bir video paylaşmıştır. Video’da hakkında bir çok merak edilen bilgiyi açıklamıştır. Genellikle takipçileri tarafından Trans olmadığı, ona inanmadıkları belirtilmektedir. Kız olarak doğmuş olabileceğini hatta yüz hattı, omuzları, elleri ve parmakları gibi bir çok özelliğe dikkat çekerek erkeklerin sahip olduğu fiziki özelliklerin kendisinde barınmadığı için yalan söylediği düşünülmektedir.

Günümüzde Youtube kanalında 268 Bin civarında abonesi, instagram hesabında ise 267 Bin takipçisi bulunmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz