Emir Kosif

Emir Kosif 2020 yılının Aralık ayında, 4. kez düzenlenen Altın Marka Ödülleri’nde “Yılın İş Adamı” ödülüne layık görülen isim olmuştur. Hakkında merak edilenler, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Emir Kosif Kimdir?

1988 yılında Almanya’nın Frankfurt Şehri’nde dünyaya gelmiştir. The Brain Group’un kurucusu ve Kosifler Oto Kullanılmış Oto departmanında Pazarlama Direktörü olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

2020 yılının Aralık ayında, 4. kez düzenlenmiş olan Altın Marka Ödülleri’nde “Yılın İş Adamı” ödülüne layık görülmüştür.

Emir Kosif, Üniversitelerde satış ve pazarlama dersleri vermekte, konferanslarda ve şirket toplantılarında eğitici konuşmalar yapmaktadır.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi (İBB) Gençlik ve Spor Müdürlüğünün düzenlediği 30. Kariyer Eğitim Günleri’ne açılış konuşmacısı olarak katılmıştır.

Sabancı Üniversitesi Mezun Elçileri Sistemi kurucu yönetim kurulu üyesidir. Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyesi ve toplum yararına temalı fotoğraf çekimleri yapmaktadır.

Danışmanlık, işletme yönetimi, pazarlama, satış, otomotiv endüstrisi, telekomünikasyon, inşaat ve gayrimenkul geliştirme alanlarında 10 yıldan fazla profesyonel deneyime sahiptir.

Resmi sosyal medya hesapları dışında web sitesi üzerinden de hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. https://www.emirkosif.com

Konuşmacı
İçerik Üretici
??????? TV: ???? ????? ?
Yılın İş Adamı (2020) ?
The Brain Group Kurucusu ?
Kosifler Oto Kullanılmış Oto Pazarlama Direktörü ??‍?

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz