Emin Bayram

0

Emin Bayram hakkında merak edilen futbol kariyeri. Peki kaç yaşında? aslen nereli? hangi takımlarda forma giydi? alt yapı ve Milli Takım kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2003 yılının Nisan ayında İstanbul Esenler’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Esenler’de bulunan Neyyir Turhan İlköğretim Okulunu bitirmiş, futbol hayatına Galatasaray takımı alt yapısında başlamıştır. Galatasaray takımının tüm alt yapı kategorilerinde forma giymiş, 1 Kasım 2019 tarihinde ise Galatasaray A takım kadrosu girmeyi başarmış ve profesyonel sözleşme imzalamıştır. 31 Mayıs 2002 tarihinde kadar kontratı sürmektedir.


Milli takım kariyeri;

Emin Bayram bugüne kadar toplam 6 kez Türkiye U15 Milli takım formasını giymiş ve 2 gol atmıştır. Ayrıca Türkiye U16 Milli takım formasını 16 kez giymiş 1 gol atmıştır. 26 Ağustos 2019 tarihinde ise Türkiye U17 Milli Takım kadrosuna davet edilmiştir.

2019 yılında Galatasaray Tuzlaspor Türkiye Kupası maçında Fatih Terim tarafından kendisine ilk 11’de şans verilen genç futbolcu ilk profesyonel karşılaşmasına 16 yaşında iken çıkma şansı yakalamıştır. Fatih Terim’in gelecek maçlarda da sık sık görev vermesi beklenen genç futbolcu genç yaşına rağmen güçlü fiziği ve hava toplarında ki hakimiyeti ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Almanya’ya transfer olan genç futbolcu Ozan Kabak’tan sonra yeni bir genç yıldızın daha Galatasaray takımına kazandırıldığı belirtilmektedir.

Resmi sosyal medya hesaplarının yanı sıra bazı kaynaklarda baba tarafından aslen Niğde’li olduğu belirtilmektedir. Niğde’nin merkeze bağlı Bağlama kasabası nüfusuna kayıtlıdır. Maalesef henüz boyu ve kilosu ile ilgili bilgilere ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz