Emily Feld

Emily Feld son yıllarda çalıştığı bir çok ünlü markanın reklam yüzü ve model olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında ise aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2003 yılının Nisan ayında dünyaya gelen güzel model Feld, Avustralya doğumludur. Boyu 1.70 cm, kilosu 50, burcu ise koç’tur.

2016 yılının Eylül ayında resmi instagram hesabında resimlerini paylaşmaya başlamış ve tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. İlk paylaşımına düştüğü not ile de dikkatleri üzerine çeken güzel isim, her zaman kendin ol, çünkü kendin her zaman harikasın’dır, notunu düşmüştür. Ayrıca bir de youtube kanalı olan Emily Feld, Michael Murchie Photography ile yaptığı anlaşma ile her geçen gün şöhretini artırmıştır. Daha sonra, Que Models ile sözleşme imzalamış ve model olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Avustralya’nın Queensland eyaletinde doğan Feld ailenin 4 çocuğundan en küçük olanıdır. 2 erkek bir de kız kardeşi vardır. Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan güzel ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 815bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 19,6 B civarında olan güzel isim, günümüzde yaşantısını Avustralya’da ülkesinde sürdürmektedir. Ülkesinde son dönemde kendisi gibi ünlü olan bir başka model River Woollard ile birlikte ülkenin en fazla kazanan genç modelleri arasında yer almaktadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz