Elsa Jean

Elsa Jean rol aldığı filmler ile adından söz ettirmiştir. Güzel oyuncu hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Elsa Jean Kimdir? Nereli?

Doğum tarihi 1996, doğum yeri ise Amerika Ohio olan Elsa Dream Jean fotomodel, oyuncu ve sosyal medya fenomeni olarak kariyerini sürdürmektedir. George Mason Üniversitesinde eğitim alırken cerrahi asistan hayali ile okula kayıt olmuş, ancak kısa sürede fikir değiştirerek 18 yaşında okuldan ayrılarak yetişkin filmlerin çekimlerinin gerçekleştiği şirkete gitmeye karar vermiştir.

Hem güzelliği, hemde başarılı oyuncu kimliği ile yetişkin filmlerinin aranan yıldızı haline gelmiştir. 2016 yılında Spank Bank Ödülü, XBIZ ve AVN Ödülünün sahibi olmuştur. Ödüller en yeni oyuncu, en iyi yeni yıldız ve por.. yeni süperstarı. adı altında Elsa Jean’ne takdim edilmiştir.

North Canton’daki Hoover Lisesi’ne gitmiş, yetişkin eğlence endüstrisindeki kariyeri öncesinde bir bakkalda, sonrasında ise Starbucks’ta çalışmıştır. Washington DC’de ise bir striptizci olarak çalışan Elsa Jean aynı adı taşıyan Disney prensesinden sonra Elsa takma adını aldığı striptizci olarak dikkat çekmiştir.

İlk olarak 2015 yılının Haziran ayında 18 yaşında iken açık hardcore ücreti ile performans sergilemeye başlamıştır. 2015 yılında rol aldığı film Cum Inside Me 2 filmi’dir.

3rd Degree, Evil Angel, Digital Sin, Blacked ve Airerose Entertainment için X dereceli özelliklerde yer almıştır. Ayrıca Zefporn, Team Skeet, Ero Curves ve New Sensations gibi yetişkin içerikli web sitelerinde çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Elsa Jean Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu Elsa Jean 26 yaşında ve 1.60 cm boyundadır. Kilosu 49, burcu başak, saç rengi sarı, göz rengi ise kahverengi’dir. Resmi instagram hesabını @elsajeanofficial kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Olivia isminde bir köpeği vardır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz