Elif Gülhan

Elif Gülhan 2023 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yalnız Kalpler isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Elif Gülhan Kimdir?

Elif Gülhan oyuncu ve tiyatrocu. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuştur. Mezun olduğu bölüm üzerine mesleki kariyerini sürdürüp sürdürmediği de merak konusu ancak bu sorunun cevabı bilinmemektedir.

2023 senesinde rol aldığı Yalnız Kalpler adlı dizi ile dikkatleri üzerine çeken güzel isim sinema ve diziler dışında bir çok tiyatro oyununda da sahne almıştır. Rol aldığı Yalnız Kalpler isimli dizi de ayrıca Sena Şahin, Taygun Sungar, Elmas Evşen Topçuoğlu, Özlem Boyacı, Nermin Uğur, Mehtap Öztepe, Furkan Kapsız, Dilek Bozkurt, Ezel Salık, Yasemin Çıtak, Ceylin Ece Kavurkacı, Ayça Özvardar ve Serkan Melikoğlu gibi isimler de rol almıştır.
elif gulhan2
Geçmiş dönemde Ankara’da Köşem Sultan adlı tiyatro oyununda sahne alan Gülhan, 2018 senesinde ise Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un hayatını konu alan Akif adlı sinema filmi için kamera karşısına geçmiştir. Ayrıca Yalnız Kalpler adlı dizi öncesinde de Beni Bırakma adlı dizi de Hakan karakterinin kız kardeşi olan Aylin karakterini üstlenmiştir.

Elif Gülhan’ın henüz boyu, kilosu, kaç yaşında olduğu ve doğum tarihi gibi merak edilen diğer bilgilerine ulaşılamamış, araştırılmaktadır.

Güzel oyuncu resmi instagram hesabını @gulhnelif olarak kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz