Elif Gökçe Özay

0

Elif Gökçe Özay Netflix Platformunda yayınlanan Kuş Uçuşu isimli diziye Özge karakteri ile dahil olmuştur. Genç oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Elif Gökçe Özay Kimdir?

Elif Gökçe Özay tiyatrocu ve oyuncu. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2022 yılında rol aldığı Kuş Uçuşu isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Özge karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Güzel oyuncu hakkında çok fazla bilgi bulunmamakta, araştırılmaktadır.
@
Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi olan @elifgokceozay ‘ın günümüz itibariyle 32.7bin civarında takipçisi bulunuyor. Güzel oyuncun mutlu bir birlikteliği, sevgilisi var ancak hakkında bilgi bulunmuyor.
Elif Gokce ozay5

Kuş Uçuşu adlı dizi sonrasında resmi instagram hesabından paylaştığı resim sonrası şu notları takipçileri ile paylaşmıştır.

“İlk oyunculuk deneyimimde galerimde ve aklımda kalanlar”

1. Hiç saat takmayan biri olarak Özge’nin favori aksesuarının hiç değiştirmediği o kol saati olmasına sinir oldum. Etek ve ayakkabılardan bahsetmiyorum bile… ?

2. Sektöre yeni atılan bir oyuncunun en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden birinin, benzer deneyimlerden çoktan geçmiş biriyle paylaşabileceği bir sohbet olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bu ihtiyacımı gördüğün ve benimle paylaştığın her bir anın ve geri bildirimin ve de sorduğum her soruya cevap verdiğin için teşekkür ederim. Seninle birlikte oynamak çok keyifliydi. ?? @birceakalay

3. Bu güzel ve eğlenceli ve komik iki kadınla 23 Nisan’ı coşkuyla kutladık. Çünkü bu işin doğasında o çocukla oyun oynamak var. (in my opinion) @iremsak @birceakalay

4. Bu kız gelinlik giymeyi seviyor ama ayağını uzatmayı daha çok seviyor.

5. Hu hu sizin karavanda su var mı komşum? @zeynepparla @almlabyrktr Callback’te orada olman güzel bir tesadüftü. Aşırı rahatlamıştım. Ve sette olman da… İyi ki ?

6. Sette roller coaster’a da binmedim demem.

7. Merhaba gamlı baykuşlar… ? @denizxyz Teşekkür ederim callback’e girdiğim andan setteki son anıma kadar gösterdiğin destek için. ?

8. Before – Makyajdan önce daha güzelim.

9. After -Kanıtladığımı düşünüyorum.

10. Ve videoda da dediğim gibi.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz