Elif Atalay

Elif Atalay hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2003 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu İstanbul doğumludur. Ancak henüz baba tarafından aslen nereli olduğu ve ailesi ile ilgili hakkında bilgilere ulaşılamamıştır. Yasemin Özbudun Yasemin Özbudun Talent Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Boyu 1.58 cm, kilosu ise 49.

Elif Atalay Işık Okulları Ispar Kule Lisesi’nde eğitim almıştır. Ayrıca Işık Okulları Tiyatro Kulübü’nde tiyatro dersleri de alan güzel isim ilk dizi oyunculuk deneyimini Gecenin Kraliçesi isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra, Tosun Paşa, Atatürk’ün Işığında ve Sınava Doğru gibi oyunlarda yer almıştır.

En son 2021 senesinde, Acun Ilıcalı’nın açmış olduğu Exxen Platformunda yayınlanan Yetiş Zeynep adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi de 6 çocuk ayrıca, Keremcem, Aslı Bekiroğlu ve Ece Dizdar gibi başarılı isimlerle birlikte rol almıştır.

Elif Atalay oynadığı diziler:

2021 – Yetiş Zeynep (Güneş)
2016 – Gecenin Kraliçesi

Tiyatro Oyunları:

Tosun Paşa
Atatürk’ün Işığında
Sınava Doğru

Eğitim hayatı:

Işık Okulları Ispartakule Lisesi
Işık Okulları Tiyatro Kulubü

Resmi instagram hesabını elifatalay4 ismi ile kullanan güzel ismin günümüz itibariyle 7b civarında takipçisi bulunuyor. Elif Atalay’ın takipçi sayısının yanı sıra hayran kitlesi her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz