Elif Aksu

Elif Aksu kaç yaşında? aslen nereli? Yabancı basın ve medyanın ilgi odağı olan güzel isim hakkında merak edilenler. Boyu, kilosu, memleketi, sevgilisi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Elif Aksu Türk asıllı Avusturyalı mankendir. 2017 yılında İbiza’da Suudi asıllı İngiliz erkek arkadaşı ile trafik kazası yapmış ve medyada gündeme gelmiştir. Kaza öncesi alkol aldığı ve kokain kullandığı belirtilen manken, polisten kaçmaya çalışmış ancak yakalanmıştır. Tutuklanan ve ardından kefalet ile serbest bırakılan güzel isim, model olarak moda dünyasının hatırı sayılır isimleri arasındadır.

Günümüze kadar Türkiye’de pek tanınmasa da sosyal medya üzerinden ve diğer haber sitelerinden sıkça ismini duyacağımız bir gerçektir. Bir dönem İngiliz asıllı formula pilotlarından olan James Rossiter ile aşk yaşadığı belirtilmiştir.

Elif Aksu Viyana’daki Next Company ve Londra’daki Storm Models ve Tokyo’daki Cinq Deux ajansları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

1992 yılının Kasım ayında Avusturya, Viyana’da dünyaya gelmiş Akrep burcudur. Baba tarafından aslen Sakarya Adapazarı nüfusuna kayıtlıdır. Boyu 1.72 cm, kilosu ise 58’dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz