Elena Kremlidou

Elena Kremlidou sunucu ve model olarak kariyerini sürdürmektedir. Peki kaç yaşında? aslen nereli? doğum yeri, doğum tarihi, burcu nedir? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Haziran ayında Yunanistan, Selanik’te dünyaya gelen güzel ismin burcu ikizler’dir. Maalesef boyu ve kilosu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır. Kendisinden küçük bir kız kardeşi vardır.

Model ve radyo sunucusu olan güzel isim, Desperado’yu Yunanistan Sport FM 94.6’da ağırladığı dönemde tanınmış, ayrıca SKAI TV’de televizyon dünyasına adım atmıştır.

Elena Kremlidou eğitimi, sosyal medya hesapları;

Atina Üniversitesi’nde Teknoloji Eğitim Enstitüsü’nde Biyomedikal Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Son dönemlerde sosyal medya hesapları ile dikkatleri üzerine çeken Kremlidou, manken, özçekimler, stil fotoğrafları ve diğer resimleri ile ciddi bir takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 311bin civarındadır. İnstagram hesabında ki açıklamasında kendisi hakkında “Kimseden daha iyi olmadığımı bilecek kadar alçakgönüllü ve diğerlerinden farklı olduğumu bilecek kadar bilge” açıklamasında bulunmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz