KimNereli.net

Ekrem İncel

Ekrem İncel Kimdir?

Ekrem İncel
Gerçek adı: Ekrem İncel
Eğitim Durumu: Lisans
Meslek: Girişimci İş Adamı
Mezuniyet: İstanbul Üniversitesi
Doğum yeri: Van

Ekrem İncel Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Ekrem İncel hakkında merak edilenler. Aslen nereli? eğitimi, çalışmaları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İlköğretim, Ortaokul ve Lise eğitimini doğup büyüdüğü memleketi Van‘da tamamlamıştır. Maalesef kaç yaşında olduğu ve doğum tarihi bilgilerine ulaşılamamıştır. Üniversiteye hazırlandığı dönemde Van’da düzenlenmiş olan liseler arası başarı ölçme sınavında 5. olan Ekrem İncel dershane de ücretsiz eğitim hakkı kazanmıştır.

Daha sonra İstanbul Üniversitesi’ni kazanmış ve İstanbul’a yerleşmiş, İstanbul Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ve Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümü’nden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından ticaret hayatına atılmış ve ilk olarak Van Kahvaltı Sofraları’nı kurmuştur. İstanbul’da Fatih Vatan Caddesi, Beylikdüzü, Yeşilköy, Çatalca, Zeytinburnu, Yenibosna Basın Express şubeleri’ni açmıştır.


İlerleyen dönemde çok küçük yaşlardan itibaren ilgilendiği arıcılık sektöründe araştırmalar yapmaya başlamış ve arıcılık üzerine çalışmalar yapmıştır. Kısa süre sonra bilgi ve deneyimini medyaya yansıtmış bal satışlarını ilk kez radyo, televizyon, gazete ve dergi yolu ile sunmuştur. Reklamlar da ise kendisi yer almış ve Türkiye’nin bal adamı olarak ekran severler tarafından bu sektörde tanınan isim olmuştur.

Günümüzde İncel Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı olarak iş hayatını sürdürmektedir. Ayrıca Ekrem İncel Şirketler Grubu, bünyesinde sadece medya değil, inşaat ve gıda sektörü de yer almaktadır. İncel halkın tüm kesimlerine hitap eden radyo, televizyon, internet siteleri ve 250 çalışanı ile hizmetlerini sürdürmektedir. İncel Medya Grup bünyesinde, 6 televizyon, 24 radyo, 2 haber portalı, 1 alışveriş sitesi bulunmaktadır.

2019 yılında ise talihsiz bir olay ile uzun süre gündeme gelmiştir. Yaşantısını sürdürdüğü Büyükçekmece’de kendisine ait olan villası’nda bir soygun gerçekleşmiştir. Öğle saatlerinde ailesi ile birlikte evinden ayrılmış akşam 21:00 sularında evine döndüğünde bahçe kapısının açık olduğunu ve eşyalarının dağılmış halde olduğunu görmüştür. Evinde bulunan çelik kasa ile çekmecelerde bulunan ziynet eşyaları çalınmış, ortalama 1.5 milyon dolarlık para ve ziynet eşyası çalınmıştır.

Etiketler:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Ekrem İncel
Gerçek adı: Ekrem İncel
Eğitim Durumu: Lisans
Meslek: Girişimci İş Adamı
Mezuniyet: İstanbul Üniversitesi
Doğum yeri: Van
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

455.703 kez okundu

2.

Beren Saat

408.072 kez okundu

3.

Azad Yılmaz

354.083 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

315.206 kez okundu

5.

Tarık Akan

302.946 kez okundu

6.

Tarkan

246.364 kez okundu

7.

Volkan Demirel

232.249 kez okundu

8.

Emre Mor

207.767 kez okundu

9.

Ersay Üner

204.272 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

201.051 kez okundu