Ekinsu Kansu

0

Ekinsu Kansu katıldığı Miss Turkey Güzellik yarışması ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hakkında ise genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılında dünyaya gelen güzel isim aslen Ankara doğumludur. Bilkent Üniversitesi, Uygulamalı Teknoloji Ve İşletmecilik Yüksek Okulu, Turizm Ve Otel İşletmeciliği Bölümü mezunudur. Boyu 1.77 cm’dir, maalesef henüz burcu ve kilosu gibi diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Geçmiş dönemde Miss Turkey 2017 güzellik yarışmasına katılmış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Her ne kadar dereceye girmemiş olsa da güzelliği ve düzgün fiziği ile dikkat çekmiş sonrasında bir çok defilede model olarak podyuma çıkmıştır. İlerleyen süreçte ise Benimle Söyle isimli yarışmanın jürisi olarak ekranda yer alan güzel isim, Ufuk Ergin’in sahibi olduğu Socia ajansa bağlı olarak oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Ekinsu Kansu oyunculuk deneyimi öncesinde oyunculuk eğitimi de almıştır. 2020 yılında ise ilk ekran dizi oyunculuk deneyimini Kuzey Yıldızı İlk Aşk isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz