Ekin Kollama

Ekin Kollama ilk sosyal medya yasağı ile gündeme gelen başarılı Youtuber isimler arasında yer almaktadır. Hakkında ise aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? eğitimi gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1992 yılının Mayıs ayında İzmir’de dünyaya gelmiş, yine doğduğu şehir’de yetişmiştir. Anadolu Üniversitesi’nden mezun olan başarılı isim sosyal medya kariyeri öncesinde bir süre Financal Adviser, ardından Kinetico isimli bir şirkette de Satış Müdürlüğü yapmıştır.

2014 senesinde ise Patika Yapım’da İçerik Oluşturucu ve Youtube danışmanı olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Diğer bir yandan, Teknolojiden Anlamayan Youtube kanalı’nı kurmuştur. İlerleyen süreçte ise yoluna tek başına devam etmeye karar vermiş ve Patika Yapımdan ayrılarak kendi şirketini kurmaya karar vermiştir.

Ayrıca yine Teknolojiden Anlamayan Adam ve teknosafari.com gibi bir çok projeyi de arkadaşları ile birlikte sürdürmeye devam etmiştir.

Ekin Kollama Evli mi? eşi kim?

2017 senesinde Sinem Özgün ile dünya evine girmiştir.

Yine sosyal medya dünyasında kendi projeleri öncesinde, Webtekno YouTube kanalında yayınlanan Teknolojiye Atarlanan Adam programında taş ile telefon, tablet gibi birçok elektronik cihazı parçaladığı ve incelediği videolar ile hatırlanmaktadır.

2011 yılının Haziran ayında kendi Youtube video kanalını aktif hale getirmiş, ilk videosunu ise 2014 senesinde Şubat ayında çekmiş ve yayınlamıştır.

Günümüz itibariyle Youtube video kanalında ki abone sayısı 412 B civarındadır. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 143bin … Twitter hesabında ki sayı ise 61,3 B…

Kısaca hayvansever, gezgin, seyahat etmeyi seven, komedi ve ürün inceleme gibi bir çok alan ile haşır neşir bir kimliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Youtube video kanalında teknolojik ürün tanıtımlarının yanı sıra fiyat performans, gezi ve seyahat gibi videolarını da takipçileri ile buluşturmaktadır.

2020 yılında

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz