Ekin İklim Çayoğlu

0

Ekin İklim Çayoğlu hakkında merak edilenler. Oyunculuk kariyeri, oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ekin İklim Çayoğlu Kimdir?

Ekin İklim Çayoğlu eğitim hayatının yanı sıra oyuncu ve voleybolcu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Ekin, Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde voleybol oynamaktadır. Ortaokul eğitimini de hem voleybol, hem de oyunculuk kariyeri ile birlikte devam ettirmektedir.

Sarıyer Türkan Şoray İlkokulu 4. sınıfta okumaktadır.

Ekin İklim Çayoğlu Kaç Yaşında?

Ekin İklim Çayoğlu 9 yaşındadır. Doğum tarihi 26 Haziran 2013, burcu ise yengeç’tir.
ekin iklim cayoglu3 jpg
Günümüze kadar hem sinema, hem dizi, hemde katalog çekimleri deneyimi yaşayan minik isim Araf 6: Ölüm adlı sinema filminde rol almıştır.

Emanet dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Canım Annem isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Canım Annem dizisi oyuncuları Selin Sezgin, Erol Gedik, Kayra Zabcı, Gece Işık, Yavuz Pekdiker, Belma Mamati ve Dilara Büyükbayraktar gibi isimlerden oluşmuştur.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

Araf 6: Ölüm (Amber)
Emanet (Leyla)
Canım Annem

Original Gourmet (Senaryo yazarı, Fıratpen İstanbullu, Trendyol Voleybol Reklamı, Conrad Hotel reklamı, 23 Nisan reklam ve Katamino Katalog çekiminde de yer almıştır.

Minik oyuncunun resmi instagram hesabı @ekiniklimcayoglu ‘dur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz