EJ Johnson

0

EJ Johnson dünyanın gelmiş geçmiş en iyi basketbolcularından birisi olarak kabul edilen Magic Johnson’ın oğludur. Peki kaç yaşında? kimdir? boyu kaç? cinsiyeti nedir? Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1992 yılının Haziran ayında Amerika, Kaliforniya’da dünyaya gelen EJ Johnson’ın boyu 1.91 cm burcu ise İkizler’dir. Babası Magic Johnson, annesi ise Cookie Johnson’dır. Andre ve Elisa isimlerinde iki kardeşi vardır.

Amerika’da moda ikonu olarak ciddi bir takipçiye ulaşan EJ Johnson, ilginç giyim stili, tarzı, topuklu ışıltılı ayakkabıları ve Victoria Beckham tarzında taşıdığı çantalar ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Babasınında kendisine sunmuş olduğu avantajlar ve şöhretinde yardımı ile günümüzde televizyon ünlüsü biri haline gelmiştir.

Amerika’da rating rekorları kıran televizyon şovlarından birisi olan Rich Kids of Beverly Hills (Beverly Hills’in Zengin çocukları) programının üyelerinden birisidir.

EJ Johnson cinsiyeti, cinsel tercihi;

Erkek olan ünlü isim her zaman eşcinsel kimliğini açıklayarak bu konuda babasından da büyük bir destek almıştır. Magic Johnson yaptığı bir açıklama da oğlumla her zaman gurur duydum ve duymaya da devam edeceğim. Bu onun tercihi herkes onları dışlamak istiyor ancak ben sonuna kadar yanındayım ve onlarında tercihlerine saygı duyulmalı, onlara sevgi beslenmeli diyerek oğlunun arkasında olduğunu dile getirmiştir.

Zengin kimliğinin yanı sıra moda ikonu ve televizyon ünlüsü olarak Amerika ve dünyada ciddi bir hayran ve takipçi kitlesine sahip olan EJ Johnson, babasının 1991 senesinde HIV Virüsü taşıdığını belirterek baksebola ara verdiği dönemde annesinin karnında iki aylık bebek idi.

Günümüzde Earvin Ej sık sık dünyaca ünlü moda ikonu Kim Kardashian ile karşılaştırılmaktadır. Ona bu sorulduğunda smokinli bir erkek ile karşılaştırılmaktansa Kim Kardashian ile karşılaştırılmaktan gurur duyacağını belirtmiştir. Ayrıca Kardashian’ın babası Caitlyn Jenner gibi cinsiyet değiştirme ameliyatı olup olmayacağı sorulmuştur. Bu soruya ise bunun zihinsel ve fiziksel bir olgu olduğunu, kendisini öyle hissetmediğini ve bu hali ile mutlu olduğunu dile getirmiştir.

Uzun süre ciddi kilo sorunları ile karşı karşıya kalmış ardından yaptığı spor ve diyet ile günümüzdeki fit görünümüne kavuşmayı başarmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz