Ege Yordanlı

Ege Yordanlı rol aldığı Aile isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında oyunculuk kariyeri, oynadığı diziler, yaşı gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ege Yordanlı Kimdir?

Ege Yordanlı lise eğitiminin yanı sıra oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kendisi gibi yine oyuncu olan Ekin Yordanlı isminde ikiz kardeşi vardır. Hatta iki kardeş, Mahkum isimli dizi de Barış ve Savaş’ın gençlik yıllarını canlandırmışlardır.

Ege Yordanlı Boyu

Ege Yordanlı 1.74 boyundadır.

Ege Yordanlı Kaç Yaşında?

Ege Yordanlı 15 yaşındadır. Doğum tarihi 2008.

Rol aldığı dizilerin yanı sıra bir çok kurumsal markanın reklam film ve katalog çekimlerinde yer almıştır. Algida Keyif dondurma, otel reklamları ve çeşitli katalog çekimlerinde boy göstermiştir.
ege yordanli4
İlk oyunculuk deneyimini 2020 yılında rol aldığı Zemheri isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Mete karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dilara Aydın menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdüren Yordanlı, 2023 senesinde Ne Olacak Bu Halim? adlı sinema filmi için kamera karşısına geçmiştir.

Yine 2023 senesinde Aile isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan genç oyuncu, dizi de Can Akın karakterini canlandırmıştır. Dizi de Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Psikolog Devin’in üvey kardeşi Can karakterini üstlenmiştir.

Aile dizisi oyuncuları Seranay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Nejat İşler, Nur Sürer, Yüsra Geyik, Levent Ülgen, Canan Ergüder ve Emel Göksu gibi isimlerden oluşmaktadır.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

Ne Olacak Bu Halim (Sinema Filmi – 2023)
Aile (Can Akın) (Dizi – 2023)
Mahkum (Barış Yesari Çocukluğu) (Dizi – 2021)
Zemheri (Mete) (Dizi – 2020)

Resmi instagram hesabı @ege_yordanli ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz