Ege Derin

0

Ege Derin Oğlum isimli dizi için kamera karşısına geçmiş ve Sertaç karakterine hayat vermiştir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ege Derin Kimdir?

Oyuncu ve tiyatrocudur. 1997 yılında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu aslen doğma büyüme İzmir’lidir. Henüz 7 yaşında iken İzmir, Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu bünyesinde oyunculuğa adım atmıştır. Ardından bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır.

İzmir Dijital Film Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi alan Ege Derin, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Günümüzde Televi Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

2022 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Oğlum isimli dizi de Sertaç karakterini canlandırmıştırr. Dizi de ayrıca Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman, Kubilay Aka, Cansu Meliş Karakuş, Tuğçe Açıkgöz ve Metehan Parıltı gibi isimler de rol almıştır. Mina Derman’ın canlandırdığı Ceren karakterinin sevgilisi Sertaç rolünü üstlenmiştir.

Resmi instagram hesabını @egedrn ismi ile kullanmaktadır. Maalesef henüz boyu, kilosu ve sevgilisi varmı? varsa kim? gibi soruların cevaplarına ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz