Ege Can Sal

0

Ege Can Sal hakkında merak edilenler. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, müzik kariyeri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi ve Deniz Teknolojileri Mühendisliği Bölümü’nde eğitim görmektedir.

Ailenin tek çocuğu olan Ege Can çok küçük yaşlardan beri tenis ile ilgilenmektedir. Ayrıca Tenis sporunda 1.likleri, kupa ve madalyaları bulunmaktadır. Basketbol ile de arası iyi olan başarılı isim piyano ve gitar çalabilmektedir. Sıkı bir Beşiktaş taraftarı olan Ege Can Sal tam bir Charlie Puth, Shawn Mendes ve Ed Sheeran hayranıdır. Eğitim için geldiği İstanbul’da yaşantısını sürdürmektedir.

2018 senesinde Youtube video kanalını açmış ve seslendirdiği coverlar ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Özellikle Music on tarafından paylaşılmış olan Who Sang It Better: Trevor Daniel – Falling isimli video ile ülkemizi temsil etmiş ve bir çok hayrana ulaşmayı başarmıştır.

2020 yılında Emre Yücelen tarafından ses analizi yapılmıştır. Kendisinden sık sık Ege Can’ın ses analizinin yapılması istenmiştir. Hakkında ise Emre Yücelen şu sözleri söylemiştir. Gerçekten çok güzel bir sesi olduğunu ayrıca ses renginin yanı sıra duygusunun da çok iyi olduğunu dile getirmiştir.

Ege Can Sal sosyal medya;

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 151bin civarında, bu sayı her geçen gün artmaktadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 133 B civarında, o sayı da artmaya devam etmektedir.

Kaynak; https://www.wattpad.com


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz