Efe Can Karakaya

0

Efe Can Karakaya Alef isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Rol aldığı diziler, kariyeri, hobileri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Efe Can Karakaya Kimdir?

Efe Can Karakaya oyuncu olarak rol aldığı diziler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu ilk dizi oyunculuk deneyimini 2021 senesinde rol aldığı Öğrenci Evi isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. 2022 yılında ise BluTv platformunda yayınlanan Alef isimli dizi de Sercan karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Alef dizisinde Ercan Kesal, Berkay Ateş, Müfit Kayacan, Hatice Aslan, Haldun Boysan, Haki Karakaya, Osman Alkaş, Ece Dizdar, Rıza Akın, Emel Çölgeçen, Serdar Orçin ve Murat Akkoyunlu gibi oyuncular da yer almıştır.

Efe Can Karakaya Kaç Yaşında?

Efe Can Karakaya 22 yaşındadır. Doğum Tarihi 8 Ocak 2021, burcu ise oğlak’tır.

Efe Can Karakaya Boyu

Efe Can Karakaya 1.92 cm boyunda ve 74 kilo.

Hayatının her döneminde spor ile iç içe olan yakışıklı oyuncu, basketbol, voleybol, masa tenisi ve futbol gibi spor dalları ile yakından ilgileniyor. Spor ve oyunculuk dışında müzik ile de ilgilenmekte, bazı müzik aletlerini başarı ile çalabilme yeteneğine sahiptir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @efecankarakaya_ ‘dır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 12.9bin civarındadır.

Uzun boyu, düzgün fiziği ile dikkat çeken ünlü ismin maalesef boyu, kilosu, sevgilisi kim? ve aslen nereli olduğu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır. Rezzan Çankır Menajerlik Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Günümüzde İstanbul’da yaşadığı bilinmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz