Eda Nur Gülbudak

0

Eda Nur Gülbudak hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? sevgilisi kim? oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1998 yılının Aralık ayında dünyaya gelen başarılı isim Isparta doğumlu yay burcu’dur. Antalya’nın Serik İlçesi’nde Sağlık Meslek Lisesi’nde okumuştur. Kendisinden büyük bir ablası vardır. Maalesef henüz boyu ve kilosu merak edilen diğer bilgilerine ulaşılamamıştır. Lise döneminden beri tiyatro sahnelerinde yer almış her dönem oyunculuğa büyük bir ilgi duymuştur.

Ünlü youtuber Başak Karahan ile Lise 3. sınıfta iken tanışmış, Karahan ile yakın arkadaştır.

Eda Nur Gülbudak oyunculuk kariyeri;

Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan Eda Nur Gülbudak, günümüzde ise kariyerini oyuncu olarak sürdürmektedir. Ebru Ay’ın oyuncu koçluğunda ilk dizi oyunculuk deneyimi için Beni Bırakma adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Focus Film tarafından açılmış olan seçmeleri kazanmış ve hem güzelliği hem de yeteneği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Daha önce 2019 senesinde 7 isimli film ile yine bir oyunculuk deneyimi gerçekleştirdiği belirtilmektedir. Başarılı isim Chubbuck sistemi ile oyunculuk dersleri almıştır.

Resmi instagram hesabında takipçi sayısı günümüz itibariyle 20,5bin civarındadır. Youtube video kanalında hiç bir video bulunmamasına rağmen 15,4 B civarında abonesi bulunuyor.

Her ne kadar uzun süreli araştırmalar sonucu bu bilgilere ulaşılmış olsa da bilgilerin doğruluğu garanti edilememektedir.

İlginizi Çekebilir :   Berk Yaygın

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz