Eda Duru Akbay

0

Eda Duru Akbay Emanet dizisinde Melek karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Hakkında merak edilenler, oynadığı diziler, reklam çalışmaları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Eda Duru Akbay Kimdir?

Eda Duru Akbay oyuncu olarak rol aldığı Emanet isimli dizi ile tanınmaktadır. 2015 yılında dünyaya gelen Eda Duru daha önce bir çok kurumsal firmanın reklam çalışmalarında yer almıştır.

Eda Duru Akbay Kaç Yaşında?

Eda Duru Akbay 8 yaşındadır. İlköğretim eğitim hayatının yanı sıra reklam ve dizi çalışmaları ile oyunculuk kariyerini bir arada sürdürmektedir.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet isimli dizi de Fikret’in kızı Melek karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Halil İbrahim Ceyhan, Berat Rüzgar Özkan, Sıla Türkoğlu, Gülderen Güler, Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Osman Aydın, Hilal Yıldız, Gözde Gürkan, Ali Çakalgöz ve Binnaz Ekren gibi isimler de rol almıştır.

Daha önce Beko, Zen, Colgate ve Unicef reklam filmler çalışmalarında yer almıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @edaduruakbay ‘dır. Minik oyuncunun instagram hesabı ebeveynleri tarafından yönetilmektedir. Hande Aytar Oyunculuk ajansı bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz