Ecem Erkek

2

Ecem Erkek hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Güldür Güldür Naime olarak hafızalara kazınan başarılı oyuncu kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? oynadığı sinema ve diziler, eğitimi, oyunculuk kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ecem Erkek Kimdir? Nereli?

1991 yılının Haziran ayında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Sivas İmranlı İlçesi nüfusuna kayıtlıdır, ancak köyü bilinememektedir. Mamak Belediyesi Konservatuvar’nda Tiyatro eğitimi alan Ecem Erkek ayrıca Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu’nda Diksiyon eğitimi almıştır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih -Coğrafya Fakültesi Oyunculuk A.S.D. Bölümünden mezun olmuştur.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Sırları dizisinde Şirin karakterini canlandırmıştır. Daha önce herhangi bir dizi veya sinema filminde rol almamıştır. Hayat Sırları dizisi ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği projedir. Günümüzde Show Tv ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Programında ise Naime olarak kamera karşısına geçmiştir. Hayat Sırlar dizisinde Şirin, Güldür Güldür Show’da ise Naime karakterlerine can vermiştir. Ayrıca 2018 yılında Hakan : Muhafız isimli sinema filminde rol almış ve Sıla karakterini canlandırmıştır.

Ecem Erkek Boyu, Kaç Yaşında? Evlimi?

Burcu yengeç, boyu 1.64 cm, kilosu ise 60’tır. 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Yüce Armağan Erkek ile evlenmiş ancak evliliği 2020 yılında son bulmuştur. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan başarılı oyuncunun günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1milyon civarındadır. Resmi instagram hesabı @ecem.erkek.

Televizyon dünyasında ünün kısa sürdüğünü ama tiyatronun kalıcı ve gerçek olduğunu belirtmiştir. İlk başta taklitler ile oyunculuk serüvenine adım atmıştır. İlk taklidini yaptığı ünlü isim ise Yasemin Yalçın, ardından Binnur Kaya olmuştur. Yazmaktan da büyük keyif aldığını en özendiği mesleğin yazarlık olduğunu dile getirmiştir.

2 Yorumlar

  1. Güldür güldürün naimesi ya harika bu kadın süper oynuyor yani bir arkadaşım var tıpkı ikizi kadarda benziyor ona inanılmaz bir şey güldür güldürün en sevdigim karakteri hüseyin ve naime 🙂

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz