Ecem Dipdağ

Ecem Dipdağ müzik dünyasının sevilen isimlerindendir. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? evli mi? kaç yaşında? müzik kariyeri ve albüm çalışmaları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ecem Dipdağ Kimdir? Nereli?

1989 yılının Ocak ayında dünyaya gelen başarılı sanatçı aslen, Bitlis Tatvan doğumludur. Şarkı söylemeye çok küçük yaşlarda iken başlamıştır. İlk öğrendiği şarkı ise Türk Sanat Müziğinden Ömrümüzün Son Demi olmuştur. Şarkıyı öğrendiği zaman henüz 9 yaşında idi. Başarılı müzik kariyerinin yanı sıra eğitim hayatınıda aynı başarı ile sürdürmektedir. Atatürk Üniversitesi AÖF Çocuk Gelişimi ve Anadolu Üniversitesi AÖF Radyo ve Televizyon programcılığı bölümlerini aynı anda okumaktadır.

8 Ekim 2006 tarihinde tanıştığı Onur Dipdağ ile 20 Mayıs 2011 tarihinde evlenmiştir. 3 erkek çocuk annesi olan Ecem Dipdağ 2021 yılı itibariyle 32 yaşındadır. 3 oğluna da ikinci isimleri olarak eşinin ismini vermiştir. Çocuklarının isimleri Tuğra, Kayra ve Buğra’dır. Üç oğlunu dünyadaki herşeyden çok sevdiği için “Annem” şarkısının kendisinde çok büyük bir önemi vardır.

Ecem Münire Dipdağ, 20 Kasım 2019 yılında çıkarttığı ANNEM isimli single parçasından ayrı olarak 5 Mart 2020 tarihinde ZÜMRÜDÜANKA isimli 4 şarkılık albümünü de müzik severler ile paylaşmıştır. Geçmiş yıllarda, 3 Kasım 2018 tarihinde O Ses Türkiye yarışmasına katılmış ve TV ekranlarına çıkmıştır. Kendisi aynı zamanda MSG üyesi olan sanatçı müziğe ömrü boyunca devam edeceğini belirtmiştir. Ayrıca müziğin yanı sıra, oyunculuğa da başlayacağını ve bu yaz ayında söz müziği kendisinin olan 2 şarkısını da çıkaracağını dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz