Ecem Çalhan

0

Ecem Çalhan hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? hangi dizilerde rol aldı? kısaca müzik ve oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ecem Çalhan Süleyman Demirel Üniversitesi Oyunculuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Boyu 1.72 cm, kilosu ise 52’dir. Cem Tatlıtuğ Menajerlik ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Sık sık ekran severler tarafından 2013 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılan Ecem Çalhan ile isim benzerliği nedeni ile karıştırılmaktadır. Ancak yeni sezonda Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan isim ile aynı isim değildir.

Ayrıca Şan ve Latin Dansları eğitimi almıştır. Mezuniyetin ardından Metin And Sahnesi’nde bir oyuna katılmış aktif olarak tiyatro ile ilgilenmektedir. İlk dizi oyunculuk deneyimini gerçekleştireceği Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Ordu’lu Kamer karakterini canlandıracaktır. Yaşantısını ailesi ile birlikte İzmir’de sürdüren güzel isim dizide canlandıracağı Ordu’lu Kamer karakteri için Ordu’ya gitmiş ve orada lisanı öğrenmiştir. Bir Ordu’lu gibi konuşabildiği aktarılan Ecem Çalhan’ın henüz sevgilisi var mı? varsa kimdir? sorularının cevaplarına ise henüz ulaşılamamıştır.

Kuzey Yıldızı Kamer Kimdir?

23 yaşında Ordu’lu güzel bir genç kız olan Kamer, Ordu’da doğmuş ve büyümüştür. Feride (Gizem Güneş) ‘nin Ordu’ya gitmesi neticesinde en yakın arkadaşı olarak Kamer’i bulur. Çok akıllı, güzel ve duygusal bir kız olan Kamer bazen duygularını aklından önce kullanmaktadır. Çevresinde ise bir hayli sevilen karakterdir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz