Ece Şahin

Ece Şahin Aziz isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, daha önce rol aldığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ece Şahin Kimdir?

Ece Şahin eğitim hayatının yanı sıra oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Sevinç Meltem Oyunculuk Ajansı bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam eden güzel isim ilk dizi oyunculuk deneyimini Aziz isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de güzel isim Damla Sönmez’in gençlik yılları için kamera karşısına geçmiştir.

2022 yılında ise Leylifer isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Leylifer adlı dizi de ayrıca Gizem Coşkun, Sultan Köroğlu, Serbülent Soylu, Burcu Derya, Berna Keskin, Özay Özgüller, Sevkan Köylü, Seda Yanak ve Azra Sare Uslu gibi isimler de rol almıştır.
Ece Şahin

Ece Şahin Boyu, Kaç Yaşında?

Ece Şahin 15 yaşında ve 1.62 boyundadır. Doğum tarihi 2007, saç rengi koyu sarı, göz rengi ise mavi olan güzel isim 44 kilodur.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @eece_shn ‘dir. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 4bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz