Ece Ronay

Ece Ronay hakkında merak edilenler. Boyu, kilosu kaç? Kimdir? Aslen Nereli? Kaç yaşında? Müzik Hayatı ve Biyografi bilgileri.

1992 yılının Ocak ayında aslen Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Sosyal medyada karpuz yiyerek çektiği video ile fenomen olan Ece Ronay, bir de şarkı çıkarmıştır. Boyu 1.67 cm, kilosu 55, burcu ise oğlak’tır.

Aynı zamanda aktif bir TikTok kullanıcısı olan Ronay’ın video klibi epey sevilse de olumlu ve olumsuz birçok eleştiri almıştır. Dış görünüşü ile de Diyarbakır’lılara benzemeyen bir topluluğa karşı çekmiş olduğu videoda da karpuzu vurgulamış ve çektiği videolara da ‘rezalet’ diyerek kendini eleştirmesi ile dobralığını gözler önüne sermiştir.

İnstagram hesabında 600bin den fazla takipçisi olan Ronay’ın karpuz klibi 49 milyona yakın bir izlenme sayısına ulaşmıştır. Youtube video kanalında ise 333 B civarında abone sayısına sahiptir. Karpuz isimli şarkının videosu 49 Mn civarında görüntülenme elde etmiştir. Daha sonra Hıyar, Kes Lan ve Şiki Şiki isimli şarkıların klipleri de milyonlarca kez izlenmiştir. Hakkında daha fazla bilgiye ulaşıldığında sayfa tekrar güncellenecektir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz