Ece Ertez

Ece Ertez Netflix Platformunda yayınlanan Şahmaran isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Güzel isim hakkında merak edilenler. Kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Ece Ertez Kimdir?

Ece Ertez oyuncu olarak başarılı projeler de rol almaya devam ediyor. Ege Ertez isminde bir kardeşi vardır. Güzel isim Tiyatro, reklam, sinema ve dizi film oyuncusu olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Yeditepe Üniversitesi’nden mezun olan Ertez, 2023 yılında Netflix Platformunda yayınlanan Şahmaran isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi de Lilit karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca, Elif Nur Kerkük, Serenay Sarıkaya, Burak Deniz, Mustafa Uğurlu, Mahir Günşiray, Mert Ramazan Demir, Ebru Özkan, Hakan Karahan. Mehmet Bilge Aslan, Berfu Halisdemir, Nilay Erdönmez, Nil Sude Albayrak, Ayşe Lebriz Berkem, Beran Soysal ve Almina Günaydın gibi isimler de rol almıştır.

2015 senesinden bu yana bir çok reklam çalışmasında yer almıştır. İkea, Rock’n Coke gibi reklam film çalışmalarında bulunmuştur.
Ece Ertez6

Ece Ertez Boyu, Kaç Yaşında?

Ece Ertez 41 yaşındadır. Doğum tarihi 1982. Uzun boyu ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Ertez günümüze kadar bir çok tiyatro oyununda da sahne almıştır.

Ece Ertez Oynadığı Sinema ve Diziler

Şahmaran (Lilit) (2023)
Erşan Kuneri (İngiliz Gazeteci) (2022)
Çıplak (Başak) (2020)
New York in New York (Sinema Filmi) (2018)
Fabrika Kızı (Sinema Filmi) (2015)

Tiyatro Oyunları:

Helikon (Oyuncu (2018)
İşgalde Rapsodi (Oyuncu) 2016)
Apophasis
Gergedanlaşma

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz