Ece Efe

Ece Efe 2022 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan O Kız isimli diziye dahil olmuştur. Güzel isim hakkında ekran severler tarafından merak edilenler. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Ece Efe Kimdir?

Ece Efe sosyal medya dünyasının da yakından tanıdığı bir isim aynı zamanda oyuncu’dur. Trust Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdüren güzel isim 2022 yılında O Kız isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Oldukça iddialı bir dizi olan O Kız dizisinde ayrıca, Deniz Bakacak, Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Cengiz Orhonlu, Dilin Döğer, Münire Apaydın, Merve Polat, Nur Sürer, Selma Ergeç, Burcu Biricik ve Ayten Uncuoğlu gibi isimler de oynamıştır.

Ece Efe Boyu, Kilosu

Ece Efe bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre 1.65 boyunda ve 58 kilodur.

Ece Efe Kaç Yaşında?

Ece Efe 24 yaşındadır. Doğum tarihi 1998, doğum yeri ise İstanbul’dur.
Ece Efe
Oynadığı Sinema ve Diziler:

Güzel isim daha önce Dreamcoin adlı sinema filminde Gizem karakteri için kamera karşısına geçmiştir. 2022 yılında ise O Kız isimli dizide rol almış ve İpek karakterini canlandırmıştır.

O Kız (İpek) TV Dizisi (2022)
Dreamcoin (Gizem) Sinema Filmi (2022)

Doğma büyüme aslen İstanbullu’dur. Sevgilisi Var Mı? Evli Mi? sorusunun cevabına ulaşılamamıştır. Bekar olan güzel ismin, sevgilisi varmı? varsa kim? sorusunun cevabı bilinmiyor. En son yaptığı paylaşımlar da evde 5 hayvan bulunduğunu belirtmiştir.

Resmi instagram hesabını @xecexefe ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle instagram hesabında 13.9bin civarında takipçisi bulunmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz