Ece Baliç

Ece Baliç Elif dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Peki kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

2000 yılının Temmuz ayında aslen İzmir’de dünyaya gelen güzel oyuncu Yengeç burcudur.

İlk dizi oyunculuk deneyimini Elif isimli dizi ile gerçekleştiren Ece Baliç dizide Aslı Öğretmen karakterini canlandırmaktadır. Dizi için yaklaşık 400 aday arasından seçilmeyi başaran isim olmuştur.


Bir röportaj’da ekran severler tarafından sık sık yabancı olduğunun sanıldığını, bu durumun ise kendisini bir Türk kızı olarak üzdüğünü belirten Ece Baliç aslen İzmir Bornova’lıdır. Güzelliği de en az oyunculuğu kadar dikkat çeken güzel ismin henüz eğitim durumu, boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Eric Morris tekniği ile kamera önü oyunculuk eğitimini Tunay Gözden’den almıştır. Oyunculuk üzerine büyük hedefleri olan Ece Baliç, bu mesleğe başkoymuştur. Kendisini sürekli geliştiren, vizyonunu geniş tutan, sürekli okumak ve izlemek için çaba göstermektedir. İleride örnek alınan ve sonraki nesillere güzel izler bırakabilecek bir oyuncu olmak istemektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz