Ece Aydemir

Ece Aydemir hayatı, biyografisi ve diğer bilgileri ile ekran severler tarafından oldukça merak edilen oyuncular arasında yer almaktadır. Oyunculuk kariyeri, eğitimi, oyunculuk dışındaki hayalleri ve daha bir çok bilinmeyenleri ile, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu, İstanbul doğumludur. Ancak baba tarafından nereli olduğu sorusunun cevabına ulaşılamamıştır. Doğum günü de merak konusu ancak doğum tarihi hiç bir kaynakta gün ve ay olarak belirtilmemiştir. Güzel oyuncunun boyu 1.70 cm, kilosu ise 52’dir. Ekran severlerin gelecek dönemlerde bir çok sinema ve dizi projesinde başrol olarak görmek istediği başarılı oyuncular arasında yer almaktadır.

İlk oyunculuk deneyimini Olmaz Böyle Şey isimli proje ile gerçekleştirmiştir. Ardından Kırgın Çiçekler ve Kalk Gidelim isimli dizilerde rol almıştır.

Ece Aydemir oyunculuk eğitimi;

Ayla Algan Yaratıcı Drama ve Kamera Önü oyunculuk eğitimi almıştır. Yoğun dizi set çalışmalarının arasında sıkı bir ders çalışma temposu ile eğitimi için hazırlanmaktadır. Eğitimi üzerine ise tek hayali olan, Harvard Üniversitesi’nde eğitim görmek istemektedir.

Çocukluk yıllarında hayvanları da çok sevdiği için ileride veteriner olmak istemiştir. Biraz büyüyünce ise mimar. Günümüzde ise dizi ve sinema dünyasında herkes tarafından takdir edilen iyi bir oyuncu olmak istediğini belirtmiştir.

Ece Aydemir özellikle Aamir Khan’ın bütün filmlerini sevdiğini de sözlerine eklemiştir. En son lise döneminde okulunu dizinin çekimlerinin Muğla’da sürmesi nedeni ile oraya aldırmış ve Muğla’da yaşantısını sürdürmüştür. Genellikle ders çalışmaktan ve sette geçen vaktinin dışından zamanını ailesi ve arkadaşları ile geçirmeyi sevmektedir. Diğer bir yandan, binicilik, atıcılık, şan ve piyano eğitiminin yanı sıra, yine oyunculuk eğitimlerini de devam ettirmektedir.

Günümüzde halen televizyon ekranlarında yayınlanmakta olan Kalk Gidelim dizi oyuncu kadrosunda yer almakta ve dizide Duru Dal karakterini canlandırmaktadır. Bilindiği üzere Duru İstanbul’lu zengin bir ailenin kızıdır. Zenginlik ve bolluk içinde doğmuş büyümüştür. Babasının işleri bozulunca köye taşınmak zorunda kalmıştır. Köy hayatında zorluklar yaşamış ancak yavaş yavaş köye alışmaya başlamaktadır.

Sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanan Aydemir’in günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 51,5bin civarındadır. Bu sayı her geçen gün artmaktadır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz