KimNereli.net

Ece Aydemir

Ece Aydemir Kimdir?

Oyuncular

1 Eylül 2018

44.069 kez okundu

Ece Aydemir
Gerçek adı: Ece Aydemir
Doğum Tarihi: 2001 (17 yaşında)
Eğitim Durumu: Lise
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.70
Kilo: 52
Meslek: Oyuncu
Doğum yeri: İstanbul

Ece Aydemir Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Ece Aydemir hayatı, biyografisi ve diğer bilgileri ile ekran severler tarafından oldukça merak edilen oyuncular arasında yer almaktadır. Oyunculuk kariyeri, eğitimi, oyunculuk dışındaki hayalleri ve daha bir çok bilinmeyenleri ile Ece Aydemir.

2001 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu, aslen İstanbul doğumludur. Ancak baba tarafından nereli olduğu sorusunun cevabına ulaşılamamıştır.

Ece Aydemir Oyunculuk kariyeri;

İlk oyunculuk deneyimini Olmaz Böyle Şey isimli proje ile gerçekleştirmiştir. Ardından Kırgın Çiçekler ve Kalk Gidelim isimli dizilerde rol almıştır.

Oyunculuk eğitimi;

Ayla Algan Yaratıcı Drama ve Kamera Önü oyunculuk eğitimi almıştır. Yoğun dizi set çalışmalarının arasında sıkı bir ders çalışma temposu ile eğitimi için hazırlanmaktadır. Eğitimi üzerine ise tek hayali olan, Harvard Üniversitesi’nde eğitim görmek istemektedir.

Çocukluk yıllarında hayvanları da çok sevdiği için ileride veteriner olmak istemiştir. Biraz büyüyünce ise mimar. Günümüzde ise dizi ve sinema dünyasında herkes tarafından takdir edilen iyi bir oyuncu olmak istediğini belirtmiştir.

Ece Aydemir özellikle Aamir Khan’ın bütün filmlerini sevdiğini de sözlerine eklemiştir. En son lise döneminde okulunu dizinin çekimlerinin Muğla’da sürmesi nedeni ile oraya aldırmış ve Muğla’da yaşantısını sürdürmüştür.

Genellikle ders çalışmaktan ve sette geçen vaktinin dışından zamanını ailesi ve arkadaşları ile geçirmeyi sevmektedir. Diğer bir yandan, binicilik, atıcılık, şan ve piyano eğitiminin yanı sıra, yine oyunculuk eğitimlerini de devam ettirmektedir.

Güzel oyuncu Ece Aydemir’in boyu 1.70 cm, kilosu ise 52’dir. Lise mezunudur. Üniversite sınavlarına hazırlanmaktadır. Gelecek dönemlerde bir çok sinema ve dizi projesinde görmek istenilen başarılı oyunculardandır.

Günümüzde halen televizyon ekranlarında yayınlanmakta olan Kalk Gidelim dizi oyuncu kadrosunda yer almakta ve dizide Duru Dal karakterini canlandırmaktadır. Bilindiği üzere Duru İstanbul’lu zengin bir ailenin kızıdır. Zenginlik ve bolluk içinde doğmuş büyümüştür. Babasının işleri bozulunca köye taşınmak zorunda kalmıştır. Köy hayatında zorluklar yaşamış ancak yavaş yavaş köye alışmaya başlamaktadır

Son olarak 1’de Bugün isimli program da rol arkadaşı ve dizideki kendisine aşık olan Şakir (Alper Saylık) ile kamera arkası video görüntüleri ve röportajı.

Etiketler: ,

Rol Aldığı Diziler

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Ece Aydemir
Gerçek adı: Ece Aydemir
Doğum Tarihi: 2001 (17 yaşında)
Eğitim Durumu: Lise
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.70
Kilo: 52
Meslek: Oyuncu
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

359.312 kez okundu

2.

Tarık Akan

283.113 kez okundu

3.

Mustafa Miraç Kaya

221.321 kez okundu

4.

Volkan Demirel

209.668 kez okundu

5.

Tarkan

204.629 kez okundu

6.

Emre Mor

186.750 kez okundu

7.

Ersay Üner

183.092 kez okundu

8.

Yusuf Aktaş

168.573 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

167.478 kez okundu

10.

İrem Derici

163.155 kez okundu