Ebru Yücel

Ebru Yücel BKM Mutfak ekibi ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isimlerdendir. Hakkında ise boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? aslen nereli? hangi sinema ve dizilerde rol aldı? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 yılının Nisan ayında, İstanbul’un Ortaköy semtinde dünyaya gelen güzel oyuncu Ebru Yücel, Yıldız Teknik Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünde eğitim almaktadır. Oyuncu kimliğinin yanı sıra dansçı olarak ta tanınan Yücel BKM Mutfak ekibi bünyesinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 programında skeçler yazmakta ve sahneye çıkmaktadır. Sosyal medya hesaplarında ki paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere Basketbol takımı, Anadolu Efes Kızları arasında yer almıştır.

Ebru Yücel oynadığı sinema filmleri;

2015 yapım olan yönetmenliğini Gürcan Yurt’un üstlendiği, Serhat Mustafa Kılıç, John Nyambi ve Beyti Engin gibi isimlerinde yer aldığı Robinson Crusoe & Cuma adlı sinema filminde rol almıştır. Filmde Domelya karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında ise yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın üstlendiği, Reyhan Asena Keskinci ve Yiğit Ege Yazar gibi isimlerle birlikte Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı adlı sinema filminde rol almıştır.

Maalesef henüz aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi merak edilen bilgilerine ulaşılamamış, koç burcudur. Güzel oyuncu sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmakta, günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 32,7bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz