Ebru Keskin

0

Ebru Keskin Şehinşah ile birlikte seslendirdiği Taktik isimli şarkı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ebru Keskin Kimdir?

Ebru Keskin şarkıcı olarak başarılı kariyerini sürdürmektedir. 1987 yılında Almanya, Stuttgart, Geislingen Kasabası’nda doğmuştur. Hayatının uzun bir dönemini Amerika Birleşik Devletleri’nde sürdürmüştür.

Ebru Keskin Nereli?

Ebru Keskin baba tarafında aslen Artvin’lidir. Anne tarafından ise aslen Gürcistan kökenli’dir.

Müzik kariyerine ilk zamanlar, Ebru Musiq sahne ismi ile giriş yapmıştır. Daha sonra ise gerçek isim ve soyismini kullanmaya karar vermiştir.

Almanya’da doğup büyümüş, daha sonra Amerika’ya taşınmıştır. 2006 senesinden bu yana müzik dünyasında yer alan güzel isim, Kiss FM tarafından düzenlenmiş olan yarışmada 10 bin kişinin oyları ile yarışmayı kazanmıştır. Yarışma sonrasında, Missy Eliott’in ellerinden Altın Mikrofon ödülünü almıştır.

Bu ödül ile Amerikalı rap şarkıcı ve sinema oyuncusu Queen Latifah’ın plak şirketi “Flavor Unit Records’un ilgisini çekmiştir. Plak şirketi ile anlaşan Ebru Keskin büyük bir başarının altına imzasını atmıştır.

2009 senesinde Amerika’ya yerleşen başarılı sanatçı, Grammy ödüllü yapımcılar ile çalışmış ve her dönem kendisini geliştirmeye devam etmiştir. Müzik kariyerinin yanı sıra oyunculuk eğitimi de almıştır. Kısa süre sonra oyunculuk alanında da başarılı bir kariyere sahip olmuş, Amerika’da çeşitli sinema filmleri ve dizilerde rol almıştır.

2017 senesinde ise radikal bir karar alarak Türkiye’ye yerleşmeye karar vermiştir. Türkiye’de ilk olarak, İngilizce Trap – Hip-Hop – Türkçe Pop karışık şarkılardan oluşan 1 albüm çıkartmıştır. Daha sonra, DJ ve prodüktör Serdar Ayyıldız ile bir sound çalışmasına yönelmiş ve WOBBLE isimli tekli single çalışmasını müzik severler ile buluşturmuştur.

2022 yılında ise Şehinşah ile seslendirdiği Taktik isimli şarkı büyük bir ilgi görmüştür.

Ebru Keskin Kaç Yaşında? Boyu

Ebru Keskin 34 yaşında, ikizler burcudur. Uzun boyu, düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim 1.75 civarındadır. Ancak teyit edilmiş bir bilgi değildir, bazı kaynaklardan edinilen bir bilgidir. Boy bilgisi.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @ebrumusiq ‘dir. Günümüz itibariyle takipçi sayısı 43.9bin civarındadır.

Hey Mama, Wobble, Taktik, Maske, Tehlikedeyim, I’m Bad, Kelepçe, Poppin, Kafamıza Göre ve Turned Up seslendirdiği bazı şarkılardır.

Bir çok Hollywood starı ile tanışmıştır. Paul Walker, Kim Kardashian ve Lebron James gibi isimlerle de tanışma hikayelerini bir röportaj’da dile getirmiştir. Hatta bir röportajında Kim Kardashian’a Türkleri gerçekten sevmiyormusun? sorusunu sorduğunu da dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz