Duygu Su Alpdoğan

Duygu Su Alpdoğan sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Duygu Su Alpdoğan Kimdir? Nereli?

Oyuncu, Influencer, model aynı zamanda dijital medya içerik üreticisidir. 1999 yılının Mayıs ayında Aydın’da dünyaya gelen Duygu Su aslen İzmir’lidir. Babası İzmir Karşıyaka, annesi ise Afyonkarahisarlıdır.

Yaşantısını Aydın Didim’de sürdüren güzel isim Ortaokulu Valiler İlköğretim Okulunda tamamlamıştır. Ardından Özel Sınav Lisesini bitirmiş, üniversiteyi ise İzmir’de mimarlık üzerine tamamlamıştır. Alpdoğan soyadı olarak Aydın Didimde oldukça köklü bir aileye mensuptur.

Duygu Su Alpdoğan Boyu Kaç Yaşında?

Duygu Su Alpdoğan 23 yaşında ve 1.64 boyundadır. Günümüze kadar oyuncu olarak 2 dizi de rol almıştır. Dans, karate ve ses eğitimleri almıştır. Bekar olan başarılı ismin mutlu bir birlikteliği vardır.

Özellikle instagram üzerinden içerik üretmeye devam etmektedir. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @duygusualpdogan ‘dır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı 13bin civarındadır. Kendisini geliştirmeyi ve hedeflediği alanlar üzerine eğitim almayı kendisine gaye edinmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz