Duygu Özlen

Duygu Özlen oyuncu ve model olarak başarılı kariyerini sürdürmektedir. Hakkında ise genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? sevgilisi kim? gibi soruların cevapları merak ediliyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Duygu Özlen Kimdir? Nereli?

Güzel isim 1993 yılının Kasım ayında dünyaya gelmiştir. Maalesef doğum yeri ve aslen nereli olduğu gibi merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır. Boyu ve kilosu ile ilgili de henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Burcu akrep, göz rengi ise mavi’dir.

Türvak Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim alan Duygu Özlen, 16 Kasım 2018 tarihinde vizyona giren Çift’lik Bank: Tosun Firarda isimli sinema filminde rol almıştır. Filmde Burak Alkaş, Fercan Bay, Murat Övüç gibi isimler de yer almıştır. Daha önce ise 2011 senesinde, Adını Feriha Koydum isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

2014 Türkiye güzeli seçilen Amine Gülşe’ye olan benzerliği de gözlerden kaçmamaktadır. Ancak güzel oyuncu bu benzetilme mevzusuna pek sıcak bakmamaktadır. Bu konu hakkında Amine Gülşe beğendiğim ve takdir ettiğim bir oyuncu. Ancak ben ben anneme benziyorum açıklamasında bulunmuş ve annesi ile bir fotoğrafını paylaşmıştır. Duygu Özlen bu konuda oldukça haklıdır.

Sevgilisi kim? sorusu ise 2021 yılında cevap bulmuştur. Kuzey Yıldızı:İlk Aşk isimli dizi ile ekran severler tarafından tanınan Korcan Kol ile mutlu birlikteliği sürmektedir. Korcan Kol’un boyu 1.90 cm’dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz