Duygu Köseoğlu

Duygu Köseoğlu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? doğum yeri, doğum tarihi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Youtuber, streamer Duygu Köseoğlu 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Boyu 1.70 cm, kilosu 57, burcu ise Kova’dır.

Henüz 7 yaşında iken annesi ve babası boşanmıştır. Ardından yaşantısını annesi ile birlikte sürdürmüştür. Tekirdağ’da teyzesinin yazlığı bulunmakta ve küçükken yaz tatillerini sıkça orada geçirmiştir. Lise döneminde babaannesi vefat eden Duygu Köseoğlu’nun isminide babaannesi vermiştir.

Bir gün annesinin de kendisine bakmakta zorlandığını belirtmesi üzerine yaşantısını babası ile sürdürmek zorunda kalmıştır.

Günümüzde iyi vakit geçirmek ve eğlence dolu dakikalar geçirmek amacı ile korku oyunları, LoL, CS:GO, H1Z1 ve HOTS yayınları yapmaktadır.

Kandilli Kız Anadolu Lisesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü mezunu Duygu Köseoğlu İstanbul doğumludur. Bir dönem sevgilisinin sıkça Türkiye’nin destek oyuncularından olan HWA Ekibinden Şükrü Şentürk olduğu ile ilgili bilgiler bir çok kaynakta belirtilsede ayrıldıkları açıklanmıştır.

11 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz