Duygu Kannıcı

Duygu Kannıcı Survivor 2021 yarışmacıları arasında yer almış ve merak konusu olmuştur. Peki kaç yaşında? kimdir? nereli, boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İzmir doğumlu güzel sporcu Duygu Kannıcı, Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi (Besyo) Bölümü mezunudur. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde basketbol antrenörü olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü takımında oynayan tek kadın basketbolcu olarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Veteranlar basketbol turnuvasına 7 takım katılmakta, Kannıcı’da turnuva’nın tek kadın basketbolcusu’dur.

Duygu Kannıcı 1988 yılında İzmir’in Ödemiş ilçesinde doğmuştur. Ortaokul döneminde basketbol ile tanışmış, İlkokul, Ortaoluk ve Lise dönemi boyunca basketbol oynamıştır. Üniversite için Muğla’ya gitmiş, orada ilk sene Bodrum Belediyespor’da oynamış ancak antrenörü ile yaşadığı iletişim sebebi ile o günlerde antrenör olmaya karar vermiştir.

Eğitim hayatının ardından, sözleşmeli olarak 1 sene Iğdır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde çalışan Duygu, daha sonra Nevşehir’de bulunan açık üzerine yine sözleşmeli olarak Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmaya başlamıştır. 12 dev adam basketbol okulları dahil farklı yaş guruplarında 6 altyapı takımının antrenörlüğünü üstlenmiştir.

Duygu Kannıcı survivor;

İlerleyen süreçte, kadın basketbolu’na sporcu yetiştirmeye devam etmek ve 1.Lig de Kadın basketbolunda Head Coach’luk yapmak istemektedir.

2021 yılında Rıfat Özkök, Sıraç Yıldırım, Hazal Mert ve Murat Kazgan gibi isimlerinde yer aldığı Survivor yarışmasına katılmıştır. Yarışmanın iddialı isimlerinden olan güzel ismin henüz boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır. Resmi instagram hesabını duygukannici35 ismi ile kullanmaktadır. Resmi instagram hesabı açıklamasında, Basketbol Coach Kapadokya?GSİM-A Klasman Antrenör?. Pozitif, Sıcakkanlı, Sportmen, gülmeyi, Türk Kahvesini ve Mor’u seven birisi olduğunu belirtmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz