Duygu Çuhadar

Duygu Çuhadar Beyaz Tv ekranlarında Sürmanşet programı için kamera karşısına geçmiştir. Hakkında ekran severler tarafından merak edilen sorulara cevaplar. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Duygu Çuhadar Kimdir?

Duygu Çuhadar Haber Programı Sunucusu, Avukat. Beyaz tv’de çalışmalarının yanı sıra Avukat kimliği ile de tanınmaktadır. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.

Başarının sırrının üretmeyi sevmek, dinamizm, kesinlikle vazgeçmemek ve hayal etmek olduğunu dile getirmiştir. Ülkemizin başarılı sunucuları arasında yer alan ve bunun yanısıra hukukçu kimliği de tanınan Duygu Deniz Çuhadar günümüzde Sürmanşet isimli programı sunmakta, program da Osman Gökçek‘te yer almaktadır.

Daha önce Lerzan’la Yalnız Değilsin isimli program’da yer almıştır. Program daha sonra Beyaz TV yönetimi tarafından “Duygu Çuhadar’la Yalnız Değilsin” olarak değiştirilmiş ve programın sunuculuğunu üstlenmiştir.

Duygu Çuhadar Nereli?

Duygu Çuhadar Mardin’lidir. Aslen Mardin’li bir ailenin üyesi ancak doğma büyüme İstanbul’ludur.

Duygu Çuhadar Kaç Yaşında?

Duygu Çuhadar 41 yaşındadır. Doğum tarihi 1982, doğum yeri İstanbul.
duygu cuhadar2
Evlimi? eşi kim? gibi hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusu ancak bu konu hakkında herhangi bir bilgile ulaşılamamıştır. Yapmış olduğu bir röportaj’da bir çocuğu, oğlu olduğunu belirtmiştir.

Sunuculuk ve avukatlık mesleği dışında oğlu ile hafta sonları gezi ve tatilerinden büyük keyif aldığını, son dönemde enerji olayına kafa yorduğunu, bu alanda araştırma yapıp kendisinin ve çevresindekilerin enerjilerini yükseltmek için de bol bol kitap okuduğunu belirtmiştir. Ayrıca pilates sporu ile ilgilenmektedir.

Sunduğu Programlar:

Sürmanşet (2022)
Lerzan’la Yanlız Değilsin (2017)
Duygu Çuhadar’la Yalnız Değilsin (2017)

Tam ismi Duygu Deniz Çuhadar olan başarılı ismin resmi instagram hesabı @duygu.cuhadar ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz