Duygu Atıl

Duygu Atıl namı diğer Lylo hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? eğitim, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1997 yılının Ekim ayında aslen İzmir’de dünyaya gelen Duygu Atıl Terazi burcudur. Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

Neden Lylo diye sorulduğunda, nickname’i Live Your Life Online’ın kısaltılmış hali olarak kullanmaya karar verdiğini belirtmiştir.

2017 yılında CS:GO oynamaya başlamış, o dönemler laptop ile oyunları oynamış, ilerleyen dönemde FPS sorunları yaşayınca bilgisayar almaya karar vermiş ve yayın açmıştır. Genellikle öğlen vakti 3 gibi uyuyup gece yarısı uyandığını ve gece yayın açarak oyun oynayıp, sabah ta okula gittiğini dile getirmiştir.


Twitch yayınlarına başladıktan hemen kısa bir süre sonra yeni arkadaşlıkların yanı sıra ciddi bir takipçi kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Twitch öncesinde de sık sık kafa dağıtmak için oyun oynayan başarılı isim, hatta aktif olarak offstream oyununa da devam etmektedir.

Pek fazla dışarıda vakit geçirmekten hoşlanmayan Duygu Atıl, arkadaşları ile birlikte oyun oynamaktan, hafta sonu ise ailesi ile birlikte vakit geçirmekten hoşlanmaktadır,

Twitch yayınında en fazla oynamaktan hoşlandığı oyunlar ilk dönemde League of Legends olmuş ardından çoğunlukla CS:GO oyununa devam etmiştir. Yayıncılığın kendisi için hobi olduğunu belirten Lylo hiç bir zaman bunu bir meslek olarak görmemektedir. Hayatını bu şekilde sürdürmeyeceğini ileride bir meslek sahibi olmasada yayıncılık yapmayacağını belirtmiştir.

2019 yılı itibariyle instagram hesabında takipçi sayısı 197bin dir. Twithc hesabında ise 173bin civarındadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz