Duygu Arda

0

Duygu Arda Taylan son dönemde Fox Tv ekranlarında yayınlanan Gülümse Kaderine isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Duygu Arda Kimdir?

Oyuncu olarak kariyerini sürdüren güzel isim, Tümay Özokur menajerlik bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Soyadı Taylan’dır.

The New York Film Academy ve Tümay Özokur Akademi’de oyunculuk eğitimleri almıştır. Dünyaca ünlü yıldız oyuncu Nicole Kidman’a benzetilmektedir. Beyaz teni, mavi gözleri ve doğal kızıl saçları ile onu görenler adeta Avustralyalı Nicole Kidman’ın gençlik dönemini hatırlamakta.
duyguardataylan
Uzun süredir yaşantısını Amerika’da sürdüren genç oyuncu tekrar Türkiye’ye dönüş yapmıştır.

2022 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Gülümse Kaderine isimli diziye dahil olmuştur. Dizi de Nil karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizide ayrıca Mine Tugay, Burak Sergen, Sude Zülal Güler, Bahar Şahin, Doğan Bayraktar, Yalçın Hafızoğlu, Erkan Meriç, Aslı Sümen, Ertuğrul Postoğlu, Ahu Sungur, Müge Su Şahin, Sevinç Kumaş, Nazan Diper, Aslı Samat, Ülkü Hilal Çiftçi ve Bade Arazlı gibi isimler de rol almıştır.

Duygu Arda Boyu, Kaç Yaşında?

Duygu Arda 26 yaşında ve 1.65 cm boyundadır. Ten rengi beyaz, saç rengi kızıl, göz rengi mavi, burcu ise başak’tır. Resmi instagram hesabını @duyguaarda kullanıcı ismi ile kullanmakta. Günümüz itibariyle 10bin civarında takipçisi bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz