KimNereli.net

Doruk Özdemir

Doruk Özdemir Kimdir?

Doruk Özdemir
Gerçek adı: Doruk Özdemir
Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.77
Kilo: 70
Meslek: Oyuncu
Mezuniyet: Radyo Sinema ve Televizyon Yeditepe Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul

Doruk Özdemir Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Doruk Özdemir son dönemlerde yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncular arasında yer almaktadır. Hayranları tarafından ise sıkça sevgilisi kim? kaç yaşında? boyu, kilosu, memleketi, eğitimi ve daha bir çok sorunun cevabı merak edilmektedir.

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Doruk Özdemir resmi sosyal medya hesaplarında aslen Anarşa’lı olduğunu belirtmiştir. Anarşa İstanbul Gürpınar semtinin 1961 senesinden önceki ismi’dir. Boyu 1.77 cm, kilosu ise 70’tir. Doğum tarihi gün ve ay olarak bilinemediği için burç bilgisine ulaşılamamıştır.

Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümünde eğitim hayatını devam ettirmektedir.

Oyunculuğa bir ajansa kayıt olması sonrası adım atmıştır. Daha öncesinde arkadaşları ile çektiği kısa filmler ve okul projeleri de oyunculuğa yönlenmesine sebeb olan bazı nedenlerdir. Akademi 35.5 da 5 ay süre ile Vahide Perçin ve Altan Gördüm başta olmak üzere bir çok hoca’dan eğitim almıştır.

Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu isimli dizi ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. Bu dizide Can karakterini canlandırmıştır. Daha sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan Koyverdin Gittin Beni isimli projede başrolde yer almış, ayrıca Karışık Kaset isimli sinema filminde rol almıştır.

Doruk Özdemir sevgilisi kimdir? ve diğer genel bilgileri;

Sevgilisi’nin ismi Yağmur Fidancı’dır. Koyu bir Galatasaray taraftarıdır. Bir günün nasıl geçiyor sorusuna ise, öğlene kadar okul, dershane, senaryo çalışmaları, spor, etüd, izlemesi gereken film ve oyunculuk ile ilgili okuması gereken kitaplar diye cevap vermiştir. Oyunculuk öncesinde uzun süre profesyonel olarak basketbol oynamış, ancak sakatlık sonrasında basketbol’a veda etmek zorunda kalmıştır. Oyunculuk sektöründe, beğendiği isimler arasında, Tolga Çevik, Ahmet Kural, Kıvanç Tatlıtuğ, bayan olarak ise Öykü Karayel ve Beren Saat bulunmaktadır.

Yabancı Pop, zaman zaman ise Türk Sanat Müziği dinlemektedir. Bir röportaj’da en son okuduğu kitabın Koloni, dinlediği cd’nin ise Barış Manço’dan Mançoloji olduğunu dile getirmiştir.

Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Doruk Özdemir
Gerçek adı: Doruk Özdemir
Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.77
Kilo: 70
Meslek: Oyuncu
Mezuniyet: Radyo Sinema ve Televizyon Yeditepe Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

379.170 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

314.520 kez okundu

3.

Tarık Akan

291.889 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

225.619 kez okundu

5.

Tarkan

221.932 kez okundu

6.

Volkan Demirel

219.294 kez okundu

7.

Emre Mor

193.250 kez okundu

8.

Ersay Üner

188.275 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

179.058 kez okundu

10.

İrem Derici

174.898 kez okundu