Doruk Kaan Aslan

1

Doruk Kaan Aslan hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? hangi dizilerde rol aldı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2008 yılında dünyaya gelen Doruk Kaan Aslan’ın burcu oğlak, boyu 1.45 cm, kilosu ise 50’dir. İstanbul’da dünyaya gelmiştir ancak maalesef henüz aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Annesinin ismi Leyla, babasının ismi ise Kadir Aslan’dır. Tuttuğu takım Fenerbahçe’dir, en büyük hobileri yay çekmek, futbol ve basketbol oynamaktır. Ailenin tek çocuğudur, ilerleyen yıllarda iyi bir oyuncu olmanın yanı sıra doktor olmak istemektedir. Bilgisayar oyunlarını da seven Kaan özellikle Fortnite ve Pubg oynamaktan büyük keyif almaktadır.

Doruk Kaan Aslan oynadığı diziler;

İlk dizi oyunculuk deneyimini Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. 2018 senesinde ise TRT ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. En son 2018 yılında TRT ekranlarında yayınlanan Yeni Bir Türk Kahraman sloganı ile yola çıkan Tozkoparan adlı dizinin oyuncuları arasına katılan Kaan Aslan dizide Kerem karakterini canlandırmıştır.


Dizide rap müziğe karşı oldukça ilgili olan sevimli bir çocuğu canlandıran Kaan (Kerem) yaşadığı olaylar ile ilgili rap şarkılar söylemekte ve yazmaktadır. Bunların yanı sıra yemeklerle arası çok iyidir, yemeyi çok sever, son olarak sakarlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Dizinin çekimleri İstanbul, Beykoz civarında çekilmiştir.

Günümüzde oyunculuk çalışmalarını yirmidokuzbir / İlker Coşkun oyunculuk ajansına bağlı olarak sürdüren Doruk Kaan Aslan ‘ın resmi sosyal medya hesapları ailesi tarafından yönetilmektedir. Resmi instagram hesabındaki takipçi sayısı günümüz itibariyle 21,6bin civarındadır. Ayrıca youtube kanalında ki abone sayısı ise 11,3 B…

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz