Doris Hofer

Doris Hofer hakkında merak edilen kaç yaşında? nereli? evli mi? gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Son dönemlerde özellikle sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı spor ve sağlıklı beslenme videoları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Kişisel antrenör sertifikasına sahip eski bir gazetecidir. Aslen İsviçre’lidir. 5 sene ülkesinde gazetecilik yapmış 11 sene önce aşkın peşinden koşup Türkiye’ye gelmiş ve 2006 yılında Türk iş adamı Fatih Dağıstanlı ile evlenmiştir. Ancak evliliği son bulmuştur, bu evliliğinden Zo­e isminde bir kızı, Noah isminde ise bir oğlu vardır.

1975 yılında İsviçre’de dünyaya gelmiştir. Spor’a ikinci doğumdan sonra başladığını belirten Doris Hofer iki ay gibi kısa bir sürede farkı gördüğünü ve devam ettiğini ardından sporu profesyonel yaşantı haline getirdiğini açıklamıştır.

Spor hocası olarak sosyal medya üzerinden ve bireysel olarak birebir eğitmenlik yapmaya devam etmektedir. Ayrıca apple store ve google play üzerinden Squatgirl uygulaması ile videolarınıda spor severler ile paylaşlamaktadır.

Sevgilisi Kerem Akın ile birlikteliği devam etmektedir.

Doris Hofer sevgilisi kerem akın

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz